Най-яките ви компромати

  • 2 768
  • 44
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Хайде, интересно ми е да прочета. Wink

Може би снимка- на която са ви щракнали как ужасно се излагате ooooh!

Може би записан гласа ви, може би записани с камера как сте се надрънкали и плямпате врели-некипели.
 
Доста коментирахме снимки на звезди.

А кои са твоите най-яки компромати?

# 1
  • Мнения: 5 299
Нямам такива Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 25 442
Да не съм луда да си кажа??? ooooh!
Че да ме изнудвате после, да-да!  Crossing Arms

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да не съм луда да си кажа??? ooooh!
Че да ме изнудвате после, да-да!  Crossing Arms


Е, хайде, хайде Wink

Мен едно време като дете на един лагер ме снимаха как ме бутат и аз падам върху едно легло.
Наговорили се и като да се снима, ме бутнаха и съм щракната в падане.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Един стар момичешки дневник и едно малко тефтерче с мои стихове . Ако някой ги намери- няма цял живот да мога да се разплатя с изнудвачите. hahaha Joy

# 5
  • Мнения: 1 100
Лелее, снимки - компромати много имам  Crazy То не бяха пози, то не бяха дупета надупени, хванати...... Иначе имам някои други компромати на компа, но никой не ги знае.  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 4 195
хахахха на мен пък ми се скъса панталона по шева - разпра се от- до , на първата ми среща с приятелите на мъжа ми......умрях от срам Embarassed Embarassed, до ден днешен ме бъзикат гадовете hahaha.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Иначе имам някои други компромати на компа, но никой не ги знае.  Twisted Evil

И аз Confused

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Една снимка от първите дни след раждането - по гащи и сутиен, натъпкан с тензухени парчета против преливане, кърмя бебето... Ужасно изглеждам, никога не бих я показала на никого. Най ме е яд, че това ми е единствената 'кърмеща' снимка с детето като бебе. Тъпа работа.

# 9
  • Мнения: 899
Записана на касета как танцувам рап, облечена със зелен лъскав клин и лилава блуза  ooooh!

# 10
  • Мнения: 35 891
темата за мунята също е доста показателна Simple Smile

# 11
  • в къщи
  • Мнения: 467
На една сватба сме,преди 5-6 г.Стоя си на стола,обърната към дансинга и нещо скучая.Моя мъж се спира и кляка пред мен,и се прави,че ще ме снима.Аз решавам,че се бъзика и си разтварям краката широко(с къса рокля съм). Joy Сега снимката стои в един мой тефтер,дълбоко скрита.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моят компромат е много як.На Китен с едно гадже в леглото EmbarassedВече спящи, но голи SunglassesМоята приятелка влязла в стаята и ни щракнала.Още си я пазя снимката, нищо че съм семейна-Иванчо си ми е мил спомен Mr. GreenНо скоро си мислех, че я забравих в България в секцията на лесно достъпно място и какво ли ще си помисли майка ми Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
На РД на сина ми,в един ресторант сме се събрали сума ти народ,а на мен ми се цепнал панталона отзаД Shocked,сериозна цепка си беше.Най-лошото е че минах от входа през целия ресторант,докато си стигна до мястото и накрая като седнах,приятелката ми ми каза Crazy.В този момент исках да потъна в земята Embarassed.Добре че поне тя ме видя и ми каза,че ако бях решила да врътна един кючек......мамоооо щях да умра ooooh!.

# 14
  • Мнения: 467
Имам едни снмки  Embarassed Embarassed Embarassedне са в мене... отдавна не си общуваме... Беше много весело когато се снимахме, но така и не ги видях....знам, че съществуват...мъж ми също е предупреден, но все пак много се надявам да не изникнат отнякъде... Този у когото са е коректен... ама знае ли човек?! Confused Embarassed Луууди млади години Rolling Eyes #Crazy Wink Blush

Общи условия

Активация на акаунт