търся магазини за масивни дървени холни масички

  • 1 075
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
знае ли някой такъв? трябва ми маса за хола от масивно дърво за предпочитане дъбова, за допълнение към дивани, а не висока като за хранене с столове.

# 1
  • Мнения: 8 917
знае ли някой такъв? трябва ми маса за хола от масивно дърво за предпочитане дъбова, за допълнение към дивани, а не висока като за хранене с столове.
Виж в сайтовете на мебелните магазини по темите...

# 2
# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
http://www.91111.com/a2/offers.asp?p=1535677
Аз харесвам този тип маси.

# 4
  • Мнения: 7 474

Моята е такава и е стахотна, много е стабилна и изработката е много добра. Взех я от мебелната къща в Люлин (имаше наличност) - 200лв.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033

Моята е такава и е страхотна, много е стабилна и изработката е много добра. Взех я от мебелната къща в Люлин (имаше наличност) - 200лв.

И аз въздишам по такава, но  Wink..., другия път. Затова съм намислила, имаме един шах от камък-подарък за сватбата, който се подмята, че ми е много нервна игра  ooooh!. Решила съм да му купя крак и да го направим на маса (айретен, че се отваря и вътре мога да наредя подложки за чаши, например)

# 6
  • София
  • Мнения: 1 244
Марш по Пиротска - мебелните магазини се прескачат, дървени маси колкото щеш.  Laughing
Но не в частта м/у Халите и Ботев, а от Ботев към Опълченска и К.Величков.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Има един магазин на Мадрид, който по принцип е за паркет. Намира се до "Кенар". Правят страхотни масивни маси - нашите най-добри приятели си купиха. Освен, че може да се купи мостра, правят и по поръчка. Не са евтини, но са страхотни/поне на мен много ми харесват Laughing/.

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Станков

# 9
  • Мнения: 207
Ние си купихме преди две години от Стамболииски страхотна маса от долу има система дето я повдига и става ако искаш и висока.Беше м/у 200 и 300 лева масивна е ,цвят орех.Сега от сряда ще има в НДК Стройко обиколи там и няма начин да не си харесаш нещо Peace

# 10
  • Мнения: 2 641
мами много ви благодаря
аз не търся евтина маса, а качествена
неискам след 2 месеца дървото да изсъхне и масата да се съсипе, нито дървото да е чам или някакво меко
това за стройкото е добра идея , ще погледнем и в магазините дето ни посочихте

Общи условия

Активация на акаунт