Малките госпожици - с бретон или не?

  • 4 629
  • 64
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Как са бретоните на вашите госпожици - дълги или къси? Защо?

Чудя се и се мая Маиния какво да го правя... Къс - досадно, расте бързо... Сега е в едно никакво положение, полуизрасъл - точно й влиза в очите - и се чудя дали да го оставя дълъг (опашки-мопашки и т.н.) или да го отбасам?

# 1
  • Мнения: 2 013
Моята щерка има много голямо чело. Баща й твърдо и убедено каза, че това чело трябва да е открито. В резултат на което вече е почти на 7 и никога не е носила бретон.  На моменти ми се е искало да й го резна, щото не ми се занимава с връзване. Но пък баща й е склонен да я връзва всеки ден.

# 2
  • Мнения: 17 402
Кьс. Пробвах да го ставим да порасте, но тя не ще фиби, шноли и го режем сега редовно.

# 3
  • Мнения: 8 917
До над веждите е - не търпи фиби и прочие Peace

# 4
  • Мнения: 1 113
Без бретон е (но пък си има бебешки отдолу).

# 5
  • Мнения: 1 866
Нашата е с бретон, защото не дава да слагаме фиби. Рязането на този бретон е доста трудна задача, но пък при нас няма проблем както и да го отрежем, защото косата й е къдрава и не се виждат много пораженията. Сега искам да й отрежа и косата малко, но таткото не дава - специализирал се е във връзването на опашки в движение и се оправят двамата.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Харесвам дълги коси без бретон. Сиси беше така до преди година и нещо. В момент на лудост я подстригах доста, до раменете и офирмиха бретон. Опитвахме пак да пуснем косата отпред но е трудно, не търпи фиби и шноли и затова си го подстригваме редовно късичък. Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 108
Доскоро Зори също беше с бретон, но косата й е много гъста, бързо расте и стана доста трудно да поддържаме този бретон. Сега й пускам дълга коса и оставих бретона да израсте. Прибираме го нагоре с ластичета. Идеята е постепенно цялата дължина на косата да се изравни.

# 8
  • Мнения: 5 362
Харесва ми с бретон,но косичката й е много тънка и все хвърчи насам-натам.Но по принцип харесвам да има бретон.

# 9
  • Мнения: 5 468
Доскоро Зори също беше с бретон.........
Сега й пускам дълга коса и оставих бретона да израсте. Прибираме го нагоре с ластичета. Идеята е постепенно цялата дължина на косата да се изравни.
Същият отговор бих дала и аз, като видях, че вече е написан.
Пускам на Гери бретона дълъг, за да се изравни с косата й и да ходи на опашка, без бретон на челото. Всякак я харесвам, но мисля, че без бретон е по-лесно... събираш косата, вързваш я и готова прическата.
Сега ходи с ластички и фиби, доста е голям вече.

# 10
  • Мнения: 2 792
 Аз на имана и предлгах да избере, тя не си пада много по вързани коси, така че дълго време караше на къс филиран от мен бретон (с филирането замазвам вероятните кривини  Mr. Green) , беше удобно за всички.
  За мен прическа без бритон е подходяща, когато субекта без бритон е склонен да си слага шноли-моли и т.н. самостоятелно, т. е.  разбирането му за суета (не комфорт) е стигнало до там, другото си  живо изтезание.

# 11
  • Мнения: 35 891
бретон  Peace

# 12
  • Мнения: 4 392
Ами ако търпи опашки- вързвай! Laughing
Моята нищо не търпи на главата. Цял пакет ластици вече изгубихме и нам- колко си шапки.. ooooh!
Аз режа по малко, за да не и влиза в очите, но първият път доста накриво го уредих ooooh!, че тя ми е една шавлива, но скоро пак ще се пробвам. Laughing

# 13
  • Мнения: 619
до 4 годинки  беше с бретон,
вече е без.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ами ако търпи опашки- вързвай! Laughing
Търпи горе-долу. Или слагам фиби, или връзвам опашки отгоре - то иначе е като санбернар детето, очи не се виждат...

Общи условия

Активация на акаунт