Препоръчайте ортопед, но не Драганов

  • 5 391
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 815
Моля, препоръчайте ми ортопед в Горна Баня, конкретен доктор или пък така на слуки да отида. Записала съм час при Драганов, но нещо се разколебах да ходя при него.

# 1
# 2
  • Мнения: 8 917
Ние сме доволни от Хайвазов - мисля ,че преглежда и там Peace

# 3
Др- Денчо  Денев  Др Кехйов ако не бяха те сега да гледах дете в инвалидна количка

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 11:13 от diq

# 4
  • Мнения: 2 197
Аз също бих ти препоръчала д-р Кехайов, много съм доволна от него, само че не работи с направления (прегледа е 25 лв., ако те интересува). А всъщност Д-р Драганов не е ли във Военна болница? Ние щяхме да ходим при него, но той беше в отпуск целия август и затова отидохме при Кехайов, за което изобщо не съжалявам. Човека е много интелигентен, работил е във Франция и всичко, което ми каза ми звучеше логично. Даде ни насоки за развитие, написа ни кога се правят и защо прегледи до 12 годишната  възраст на детето (тя беше на 4 месеца) и въобще не мисля да ходя при друг лекар.

# 5
  • Мнения: 1
Препоръчвам Ви д-р Кехайовр работи в Горна баня, млад,интелигентен, работил е във Париж.
0888838965 Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 295
Моля, препоръчайте ми ортопед в Горна Баня, конкретен доктор или пък така на слуки да отида. Записала съм час при Драганов, но нещо се разколебах да ходя при него.
Ние също сме си записали час при Драганов. Теб какво те разколеба, чула ли си нещо?

# 7
  • Мнения: 3 815
да ти кажа, отидох си при Драганов, че нямаше време да записвам часове в Горна баня, разколеба ме това, че някой беше писал, че ехографа му е много стар, но в крайна сметка отидох при него. прегледът беше кратък, каза, че нямаме проблеми, не ми каза нищо за неговите обувки и т.н. между другото очарована съм от него като мъж, толкова стегнат и елегантен, което означава, че е човек, който държи на себе си, а от там и на всичко с което се захване.

# 8
  • Мнения: 5
Проф. Владимиров в Г. баня преглежда бебета само в сряда и струва 30 лв. По- точно синята сграда до болницата. С предварително записване по - раничко. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 242
Алексиев  Peace гласувам с две ръце за него . Даже и да не му е такава биографията пак съм много впечатлена - обяснява, показва и подхожда отговорно. Да не говорим че отидохме при него с диагноза двойна дислексия и той дори мен ме накара да разбера защо е погрешна! А дните преди това бяха кошмарни, даже специални гащи купихме. И не ме е яд толкова на другият ‘специалист’, колкото съм благодарна на Алексиев, че спести на Зори излишните мъки. Времето показа, че е бил прав – нямаше й нищо! Между другото се включва и във форума, но му забравих потребителското име

# 10
# 11
  • Мнения: 429
Проф. Владимиров в Г. баня преглежда бебета само в сряда и струва 30 лв. По- точно синята сграда до болницата. С предварително записване по - раничко. Simple Smile
ДОволна съм от него и аз също бих ти го препоръчала.

# 12
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Проф. Владимиров в Г. баня преглежда бебета само в сряда и струва 30 лв. По- точно синята сграда до болницата. С предварително записване по - раничко. Simple Smile
ДОволна съм от него и аз също бих ти го препоръчала.

А с направление не приема ли?

# 13
  • Мнения: 429
Преди време да, но сега незнам.  При записването попитай, стационарните телефони можеш да ги вземеш от телефонни справки, а мобилният го имам ако искаш пиши на ЛС ще ти го изпратя.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не, не работи по здрав. каса, тел. за записване е 02/ 81 81 782 - "Ортомед", там преглежда само сряда, но както писах в друга тема - става дума за прием от 10.30-11.00 часа до о/о 14.00 часа, когато му свършва раб. време и за тези 3 часа има записани 50-60 деца /по о/о 3 мин. на дете/ ooooh! Не знам, колко е добър, ние специално не останахме никак доволни от него и то за 30 или 35 лв!!! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт