Зехтин или бебешко олио?

  • 2 682
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Привет на всички! Simple Smile
Първото бебе ми беше зимно,и тогава педиатъра ме посъветва да я мажа с зехтин а не с олио,защото предизвиквало алергии,а тя беше податлива на тях!Сега се замислям newsm78 дали пак да е така или да пробвам олио.Вие с какво мажете децата си? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 54
Аз използвам преварен зехтин.Така ми каза моята педиатърка и съм много доволна.Няма алергия.А също и много помага когато кожата му се лющи постоянно в началото.

# 2
  • Мнения: 702
Започнах направо с олио на Бюбхен. Никога не съм мазала с зехтин. Продуктите на Мустела и Клоран са за проблемна кожа така, че можеш да започнеш с тях.

# 3
  • Мнения: 639
аз съм с бебешко олио  и за сега съм доволна

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Олио.
Само не взимай "Джонсън", че има много ментета и бебоците редовно се изриват от него.

# 5
  • Мнения: 397
Никога не съм го мазала със зехтин, започнах директно с бебешкото олио на "Нивеа".

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Мазах няколко пъти с олио на Нивеа, обаче целия се изрина. Наистина е добре с преварен зехтин, но трябва да си сигурна, че е качествен.

# 7
  • Мнения: 27 524
Лосион   Peace

# 8
  • Мнения: 184
Използваме бебешкото олио на Нивеа, него съм го използвала и на големия си син, въпреки че през първата си бременост се опитах да се мажа с него за стриите, но се обринах. Така че докато не се пробва не можеш да знаеш, как ще го понесе бебето.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
Бебешко олио. Ползваме Бюбхен.

# 10
  • Мнения: 8 505
Аз мазах с олио.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Аз,ползвам медицинска козметика на A-derma!Чудесна е Peace!

# 12
  • София
  • Мнения: 124
Зехтин мазах до втория месец после минах направо на млякото на Бюбхен.

# 13
  • Мнения: 46
Бебо е само на 24 дни.Започнах да го мажа с олио на Бюбшен,но кожичката много се лющеше.Лекарката ми каза преварвн зехтин и съм страшно доволна.Олиото ще стои за по нататък,макар че мирише много хубаво.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз започнах с бебешко олио.После се опъпчихме/прочистване на организма/ и минахме на зехтин около месец,след което продължихме с олиото.

Общи условия

Активация на акаунт