Клюка: Жената на Роман Абрамович иска развод!

  • 3 828
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
http://www.sportal.bg/article/?ID=25147
И богатите имат същите проблеми... Wink

# 1
  • Мнения: 4 978
Нека й е зле:

"Ирина би трябвало да получи половината от богатството на мъжа си, което се изчислява на не по-малко от 11 милиарда паунда. Така за бившата стюардеса ще останат 5,5 милиарда паунда. Ако това стане факт, то автоматично Ирина ще се превърне в жената, „отмъкнала” най-много пари от съпруга си след развод в историята на човечеството."

# 2
  • Мнения: 2 013
В линка към статията пише, че са женени от 1991 г., а тогава той не можел да си купи даже хамбургер, докато тя била стюардеса. Полагат й се на жената и повече даже - пет деца му е родила, помогнала му е да стане милиардер. И той, като всеки замогнал се мъж на средна възраст (или почти всеки), е намерил нещо по-младо и по-секси.
Уви, такъв е животът.

# 3
# 4
  • Мнения: 6 417
Дреме ми на...кукуригуто Misc Ghost

# 5
  • Мнения: 2 550
Дреме ми на...кукуригуто Misc Ghost

Тюх, взе ми думите от пръстите  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 13 512
Г-жа Ирина Абрамович се е обърнала към британски адвокати и се надява да осъди съпруга си да й изплати сумата от 5 милиарда и 500 милиона британски лири. На толкова според експерти възлиза половината от състоянието на руския магнат.

По данни от миналата година, Абрамович е втори по богатство във Великобритания. Според информацията на британското издание причината за решението на 40-годишната Ирина са близките отношения на Абрамович с 24-годишната Даря Жукова, която доскоро бе свързвана с руския тенисист Марат Сафин.
Цитирано от БТВ новините

# 7
  • Мнения: 2 956
Кой пък е тоя?  newsm78

# 8
  • Мнения: 13 512
Марче, направо е умопомрачителен този аватар! Страшна си! Laughing

# 9
  • Мнения: 6 417
Сега ще го опоска... Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 6 417
Марче, направо е умопомрачителен този аватар! Страшна си! Laughing
Аз не ти ли харесвам? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 013
хехе
не е футболист, собственик на футболисти и губернатор на Чукотка, ако не бъркам олигарха

Ама това не го ли обсъдихме вече за развода newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 13 512
Марче, направо е умопомрачителен този аватар! Страшна си! Laughing
Аз не ти ли харесвам? Mr. Green
Ами малко дребничка си- не мога да те "усетя".Нещо прическата ти не ми допада, една такава рошавка, но пък  чистичка...знам ли??Сигурно и ти ще можеш да се задомиш един ден...все някой ще те хареса. Я виж Марчето как са я взели...ти само не се отчайвай Laughing

# 14
  • Мнения: 2 550

Не завиждай  smile3534 newsm48

Мерси, Монда  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт