Ох, аман от тия субтитри

  • 1 521
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Момичета, моля за помощ!

Някои филми не ми се отварят с BS player. Дава ми в прозорче следното
BSplayer v2.10.939, Unhandled exception at EIP: 0227F8EE
If you click 'Close' application will be terminated.
и т.н.
1. Знаете ли какъв е проблемът и как мога да го разреша?
Тъй като ми ги отваря обаче с Winamp и Windows media player, следва вторият ми въпрос:
2. Къде се зареждат субтитрите за Winamp и Windows media player?

Много ви благодаря предварително Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
А защо не го преинсталираш?
Аз субтитрите ги хващам с мишката и направо ги пускам в плейъра, ако не ми се заредят автоматично Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 8 505
Най-простият начин-името на двата файла (филм и субове) трябва да е едно и също,само с различно разширение.Ако не ти съвпадат,променяш името на единия файл да е като това на другия.

# 3
  • Мнения: 5 207
Трябва ти последната версия на BS Player с най-новите кодеци, за да гледаш всичко без проблем, но те предупреждавам, че има адуеър - демек рекламки.
Най-добрата програма за гледане на филми за мен е VLC Player. Безплатна е и отваря всички файлове. Последната версия можеш да изтеглиш от тук: www.videolan.org.
За да гледаш *.avi филм със субтитри на Windows Media Player, ти трябва една надставка - VobSub от http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Codec-Packs-Video- … decs/VobSub.shtml. Инсталираш я. Субтитрите и филма трябва да са с еднакво име и в една папка. Когато пуснеш филма, субтитрите се появяват автоматично, ако си го задала в опциите на WMP.

Общи условия

Активация на акаунт