Подарък на каква стойност?

  • 513
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Искам да Ви попитам според Вас за рожден ден на приятелка за каква стойност е нормално така да се каже да бъде подаръка, знам че зависи от бюджета, но горе-долу да сверя часовника си, само не ми казвайте че стойността няма значение, а че жеста е по-важен, това го знам!

# 1
  • Мнения: 6 167
отговорът знаеш е ' зависи'
от приятелката, колко сте близки, ти с какви възможности си, тя  и тн.
да кажем , че 20-25 лв. мисля, че е нормално и без излишно изхвърляне

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Е, много ясно, че зависи от много фактори. Да речем 20-30 кинта са нормална цена според мен!  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 581
Ако живеем семейно с 300 лв. (без сметките) за добра приятелка 20 лв. за повод като рд примерно.

# 4
  • Мнения: 1 172
За просто приятелка - 20- 30(35) лв, независимо от семейните ни доходи. Ако ми е много близка приятелка - може и 15-20, може и над 100. Тогава вече не гледам цената, а се стремя единствено да я изненадам със самия подарък, много често дори влагам и личен труд за дооформянето или цялостното създаване на подаръка. 

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз мисля, че до 30 лв. е нормално..........ако повода е сватба, обаче, това са нищо пари..........

# 6
  • Мнения: 27 524
На мен пък 25-30 ми се виждат много  Rolling Eyes Има подходящи подаръци и за по-малко пари  Peace

# 7
  • Мнения: 46 484
До 20 лв.

# 8
  • Мнения: 1 492
Ние с моите дружки, колко и скучно да звучи си избираме сами подаръците. Последно дадох 15 лв. на приятелката за Р.Д. да си купи кремче за около очите. Тя ми каза, че не би дала толкова пари за крем, а така като и е подарък- няма проблем Simple Smile Аз си бях харесала чанта за 30 лв. - просто си доплатих и вече я имам. Аз все се ослушвах да си я купя. Така, че с най-близките приятелки, не се притеснявам хич.
На въпроса - 15-20лв.

Общи условия

Активация на акаунт