Червено вино снощи пих!

  • 4 457
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
И го докарах до два литра. Счупих чашата, философствах, бях велик и си легнах.
Днес- разкарах фамилията по целия град по задачи. Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
"ПАК ли" беше реакцията. Това нормално ли е ?   newsm78

# 1
  • Мнения: 9 894
да, нормално е - за мен. Не понасям дървени философи, колкото и да са велики, а остава и чаши да чупят.

# 2
  • Мнения: 10 758
Тц, не е нормално, при положение, че си сготвил, измил прозорците, съдовете и си почистил къщата.Нормално щеше да бъде, ако не ги беше направил тези неща Mr. Green

# 3
  • Мнения: 220
Хич даже не е нормално ама да не ти пука.... cheers,след малко и аз ще си сипя едно ... малко  Wink

# 4
  • Мнения: 100
Нищо нормално няма в това което си направил.
1. Нямаш контрол колко да пиеш.
2. Не се срамуваш от това колко велик си бил, може да си изговорил куп глупости.
3. Оправдава ли те това, че си свършил една съвсем обикновенна ежедневна работа(готвене,почистване и др., жена ти всеки ден прави това)
Добрата част от всичко е , че не си бил агресивен т.е. не си налитал да биеш някого.

А хубавото червено вино и аз го харесвам повече от всичко друго.

# 5
  • Мнения: 9 990
Повторна вечер с два литра вино, па ако ще и Ферари да ми е купил-няма да толерирам.Алкохолни подвизи не обичам, пък миенето на прозорци ми е все тая дали ще е направено.Ако всяка вечер си купува пиенето с миене на чинии или прозорци-мерси...

# 6
  • Мнения: 220
Ей,опасни жени бе - пийнал човека,голяма работа.Нали не е системно.И що се па с вас трябва да се съобразяваме кво толерирате и кво не,ааа ма ха...А на здраве  Wine Glass

# 7
  • Мнения: 9 990
Иска мнение-получава.
А че няма да се съобразява с нашето е повече от ясно.
Като патила с подобни истории в моето семейство на двулитрови подвизи-това е моето мнение.
А дали е системно-никой от нас не знае....

# 8
  • Мнения: 7 474
 Wink

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 16:15 от Lео

# 9
  • Мнения: 97
Де бре, оставете ме жив!!!!

# 10
  • Мнения: 2 716
Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
Ох! Ела ми на гости. 2 литра и парцала за прозорците са от мен. Ще ти оставя продуктите за манджа до мивката. Веднага ще изляза по задачи. И съпруга и децата ще взема. Да не ти се моткат в краката. А имаш ли предпочитания за бирата? И компания ще ти направим. Може ли да е дългосрочно? Веднъж месечно например  Rolling Eyes
Наздраве!

# 11
  • Мнения: 2 716
Нищо нормално няма в това което си направил.
1. Нямаш контрол колко да пиеш.
2. Не се срамуваш от това колко велик си бил, може да си изговорил куп глупости.
3. Оправдава ли те това, че си свършил една съвсем обикновенна ежедневна работа(готвене,почистване и др., жена ти всеки ден прави това)
Добрата част от всичко е , че не си бил агресивен т.е. не си налитал да биеш някого.

А хубавото червено вино и аз го харесвам повече от всичко друго.
А ти мъж ли си???

# 12
  • Мнения: 5 370
Де бре, оставете ме жив!!!!
Ето ме-оставям те.
Три неща не бих толерирала по никакъв начин-изневяра, лъжа и .....побой.
Ако подобни състояния не са практика и не е имало като следствие гореизброените неща-аз не бих драматизирала. Особено пък ако след това последва компенсация като твоята.
П.С. Фактът, че си решил да споделиш, говори, че по някакъв начин съвестта те мъчи.....
Това също не е за подценяване.  bouquet
Апропо, ако знаеш колко обичам червено....но пия само до 2 чаши, щот, ама никак не нося.

# 13
  • Мнения: 220
Ето ме-оставям те.
Три неща не бих толерирала по никакъв начин-изневяра, лъжа и .....побой.
Ако подобни състояния не са практика и не е имало като следствие гореизброените неща-аз не бих драматизирала. Особено пък ако след това последва компенсация като твоята.
П.С. Фактът, че си решил да споделиш, говори, че по някакъв начин съвестта те мъчи.....
Това също не е за подценяване.  bouquet
Апропо, ако знаеш колко обичам червено....но пия само до 2 чаши, щот, ама никак не нося.

Е това е трезво мислеща и разумна жена,знаеща какво може и не може,какво трябва и не трябва,и улавяща подтекста на действията и думите.
RESPECT   bouquet

# 14
  • Мнения: 5 370
КОТАН-то щото съм на 35 вече.
И са ми се поизяснили нЕкои мъгли лондонски.
 Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт