Препоръчайте ми педиатър в Русе.

  • 508
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Моля мамите от Русе да ми препоръчат педиатър.При кого сте вие , доволни ли сте от него.Нашата лекарка ни накара да пием сокче от 30-я ден , поради което сме на фризовом и повръщахме.Постоянно ни се кара , че пием много мляко , а не ядем месо и жълтък.Когато съм и се обаждала по спешност , никога не е идвала до вкъщи а ни кара да ходим до болницата или при дежурния лекар , който е там.С две думи не съм доволна от нея , но просто не знам при кого да отида.И мога ли да я сменя , как точно става смяната на педито.Много ви моля  Praynig кажете ми при кого сте и дали сте доволни.

# 1
  • Мнения: 442
личният лекар се сменя на шест месеца - през м.декември и м.юни.
сато родих първото си дете, се записах при д-р бойчева. горе-долу, поради същите причини, които ти си изброила, при първата възможност я смених. сега съм при д-р желязкова (и вергилия е при нея) - живее в съседния вход и никога не е отказвала да дойде, когато съм се обаждала.
по принцип, почти не познавам някой, който води детето си само при личния лекар. обикновено при личния лекар се ходи за ваксини и за разни документи, когато трябват. а когато децата са болни, се ходи някъде на платен преглед. всички около мен много хвалят д-р новакова.
май не ти помогнах много Thinking. то зависи и къде живееш, къде ти е удобно да посещаваш кабинет...

# 2
  • Мнения: 14 133
Да пиша и аз и тук, нищо че се включих и в русенската тема. GP-то на Сашо е д-р Койчева в 3-та поликлиника.  Педиатрите, които псещаваме там за Кирова и Николова. Но рядко стигаме до тях.  Личната му лекарка е млада, много сериозна и амбициозна. Не се хвърля за дреболии да изписва антибиотици. Винаги е усмихната и добричка с дечковците.

Общи условия

Активация на акаунт