Къде мога да намеря пюрета Ам-Ам?

  • 786
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 197
Искам да попитам дали някой знае къде в София (предпочитания- в центъра) се продават пюрета Ам-Ам. Това е защото моята дъщеря не иска да яде зеленчуковите на Хип, Семпер, Гербер, Хаме, Овко и Нестле. На Ганчев яде едно единствено и искам да пробвам и Ам-Ам, защото май само те останаха. Лошото е че в аптеките и магазините около нас, в Метро, Била и Фантастико не съм ги виждала. ако някой знае нещо по въпроса моля да отговори.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Има ги в Хит - Младост, но май ти е далече  newsm78. Може да провериш в някой детски в центъра

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В Т-Маркет също има АМ-АМ. Имаше ги и в някой от детските магазини, но сега не мога да се сетя кой точно.

# 3
  • Мнения: 9 895
цяло лято не съм виждала други зеленчукови пюрета на Ам-ам, освен Славянски гювеч и зеленчукова мусака/и тя май с ябълки или тиква беше/. Нещо съвсем се занемариха, дори и тези два вида не се срещат навсякъде, иначе плодови пюрета - колкото щеш. Та дъщеря ти май няма да разнообрази много с Ам-ам, но - късмет!

# 4
  • Мнения: 210
И ние много ги ядем, но настина няма голям избор на зеленчукови сега. АЗ съм в Лозенец и в трите ни детски магазина ги продават, но ми казаха, че завода е купен и тепърва правят пюрета, но докато мине цялата процедура няма да ги пускат. Казаха, че от септември ама още няма. Ако Лозенец ти е близо като се появят, по магазините мога да ти пиша. Иначе и аз трудно ги намирах в началото и не знам къде още се продават. Виж по детските магазини в вашия квартал, не само по аптеките. Успех!

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И в аптеки Ремедиум ги има

# 6
  • Мнения: 1 737
Що не му сготвиш на детето, може да се обърка и да прояде.  Grinning

# 7
  • софия
  • Мнения: 756
в Пикадили ги има

# 8
  • Мнения: 2 197
Много благодаря на всички. Във всичките аптеки Ремедиум около нас (3 броя са) няма, също и в детските магазини. А аз първо опитах с готвени, но ефекта е същия. Иначе изобщо не държа да давам по 4 лв. на ден за пюрета, но девойката е с характер, не обича зеленчуци и това е. Опитвах картофи, моркови, тиквички, брюкселско зеле, броколи във всички възможни комбинации, но не иска и накрая минах на готови пюрета поне да не си губя времето.

# 9
  • Мнения: 1 101
На мен пък ми казаха от няколко места, че в момента нямали бурканчета и затова не произвеждат зеленчукови пюренца  Shocked

# 10
  • Мнения: 7 640
срещу МА има зареден детски магазин и има почти всички марки пюрета.
Стори ми се, че в Хит са запълнили асортимента, обади се във фирмата и питай.

# 11
  • Мнения: 4 392
Много благодаря на всички. Във всичките аптеки Ремедиум около нас (3 броя са) няма, също и в детските магазини. А аз първо опитах с готвени, но ефекта е същия. Иначе изобщо не държа да давам по 4 лв. на ден за пюрета, но девойката е с характер, не обича зеленчуци и това е. Опитвах картофи, моркови, тиквички, брюкселско зеле, броколи във всички възможни комбинации, но не иска и накрая минах на готови пюрета поне да не си губя времето.
Сега остава да кажеш и колко е голямо детето. Ако е прекалено малко за пюрета, нищо чудно да ги отказва. Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 404
На мен пък ми казаха от няколко места, че в момента нямали бурканчета и затова не произвеждат зеленчукови пюренца  Shocked
И аз така чух.

# 13
  • Мнения: 801
а пък аз какво прочетох днес в един детски магазин с продавача се заговорихме за пюретата...човекът се оказа,че много чете и се интересува за всички новости в храненето на бебета и деца.........той успя да ме убеди,че на хип пюретата не са най-добрите....но това е друга тема, та този човек като го запитах за пюретата на АМ-АМ той извади една папка и ми показа копие от заповед на РИОКОЗ или там както се казваше  да се изземат всички зеленчукови пюрета на АМ АМ от търговската мрежа,защото при проверка са устъановили,че в тях има съдържание на нитрати над допустимата стойност, видях с очите си, заповедта беше от март 2006

# 14
  • Мнения: 7 640
оооо, тома е стара тема Wink
Като проработи търсачката, намери я, ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт