Слънчева и успешна нова седмица 16-22.10 !!!

  • 13 687
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 504
  На всички пожелавам хубава седмица с повече   Nature Sunnyслънце, каквото беше днес. Болните дечица да се оправят - като Мимито на Валенцето, на bim_bam.... newsm03. Много усмивки и хубави вести и теми в нашия форум newsm10

Поздрави

# 1
  • Мнения: 4 585
    Снощи децата от у-ще "Луи Брайл" и Влади Въргала спретнаха сладък шаран на Део. Беше много забавно. Тия деца винаги ме изненадват приятно. Влади каза, че имали куклен театър в който играели с марионетки.

# 2
  • Мнения: 3 537
Успешна седмица и честит рожденник на Мама Иги!  bouquet

# 3
  • Мнения: 474
Хубава,успешна,доходна седмица от мен ви желая.всички болни дечица да оздравяват,все повече усмихнати и доволни мами да има.
Честит празник на мама Иги  bouquet
Здраве и късмет желая на детенце  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 242
Rosoneri, ако гледам времето навън темата би трябвало да се казва "да ни върви по вода 16-22.10" Wink
Тук вали неприятно, духа вятър... Така че ако все още някъде е слънчево не се колебайте а излизайте на разходка.
Честит празник на Мама Иги. Дано Михаил всеки ден те радва с нещо. А ако радва теб, значи и на него се е случило нещо хубаво!  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 543
Здравейте!
Весела и спокойна седмица и от нас!

Тази сутрин съм много заспала. Отивам да се наливам с кафе.  bowuu

П.С. Обичам симфоничната музика, но не на репетиции - дразнещо е, ако не си участник. Wink

# 6
  • Мнения: 4 585
       На времето във Варна в спортната зала се провеждаше фестивал на анимационни филми. Купувах си карта за целия фестивал и зарязвах студентските си ангажименти. Имаше един филм в който едно гардже упорито настояваше да пее в многогласен хор на птичките. Накрая го направиха диригент и всичко си дойде на мястото.

# 7
  • Мнения: 2 543
Е, това е точно този филм "Га", който го има във всички кръстословици. Авторът му е Стоян Дуков, баща на Дим Дуков, който не бих искала да коментирам. Crossing Arms

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мамо Иги, честит ти рожденник. Да сте живи и здрави. Пращам ти много положителна енергия, която надявам се твоята в скоро време пак ще се засили. Аз лично от все сърце го желая на цялото ти семейство.


 newsm59 nbirthday newsm67  party023  Gift newsm38 newsm38 Gift newsm18 newsm44 smile3525



На всички приятна седмица. SUNMAN казвай идва ли слънцето. Все пак първи го виждаш.

# 9
  • Мнения: 2 543
Вчера, ровейки из И-нет попаднах на нещо, което преди време беше пускано тук, но понеже има много нови потребители, и най-вече заради татковците, пускам го пак:

http://www.7sport.net/archive7ds/2005/11/16/forum/d4152_5.htm

# 10
  • Мнения: 3 537
Вчера, ровейки из И-нет попаднах на нещо, което преди време беше пускано тук, но понеже има много нови потребители, и най-вече заради татковците, пускам го пак:

http://www.7sport.net/archive7ds/2005/11/16/forum/d4152_5.htm
Това не бях го чела.Много е хубаво!

# 11
  • Мнения: 11 307
Пращам много слънце от нашето късно циганско лято.  Hug
Весела, спорна и здрава седмица на всички!  Wink

# 12
  • Мнения: 2 242
Ieppe, пак трябва да изразя възхищението си. И да ти благодаря. От скоро съм тук и не бях чел тази статия.
Вчера оставих дечко с мама в Плевен на рехабилитации. Когато тръгвах той спеше в кошарката... Това за 20-те минути е толкова добре казану. Е, аз имах 2-3 преди да тръгна.
А за филмчето "Га" още понякога ми е чудно как е минал през цедката на цензурата преди години...

# 13
  • Мнения: 1 001
Добър ден и от мен! Много любов и повече щастливи мигове на всеки един от вас! И нека тази седмица сълзите са от радост! Hug

# 14
  • Мнения: 4 585
   Честит рожденник на мама Иги! Да и е жив и здрав, да расте и да помага.
   
    Йеппе, това наистина не е лула. Това е жена.

Общи условия

Активация на акаунт