Покана за кръщене?

  • 2 764
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 233
Ще правим кръщене на Екатерина следващия месец и се чудя какво да напиша на поканата за кръстниците? newsm78 Търсих тук, но не можах да открия точно такъв текст. Иска ми се да е нещо оригинално, но хич не ме бива в тия неща. За другите гости е ясен текста, той си е стандартен. Помогнете ми  Hug

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 09:24 от Reza

# 1
  • Мнения: 239
Ще правим кръщене на Екатерина следващия месец и се чудя какво да напиша на поканата за кръстниците? newsm78 Търсих тук, но не можах да открия точно такъв текст. Иска ми се да е нещо оригинално, но хич не ме бива в тия неща. За другите гости е ясен текста, той си е стандартен. Помогнете ми  Hug

'Драги кръстници,

Елате да направим един свят обичай за продължаване на знатната ни рода.

Нека нашата Екатерина стане велика, нека даде своя принос към изграждането на една нова България, България на 6 морета.

С любов пред Господа...'

# 2
  • Мнения: 6 164
Аууу... hahaha Жоро долази и в Майчинския форум! Joy

# 3
  • Мнения: 326
Ще правим кръщене на Екатерина следващия месец и се чудя какво да напиша на поканата за кръстниците? newsm78 Търсих тук, но не можах да открия точно такъв текст. Иска ми се да е нещо оригинално, но хич не ме бива в тия неща. За другите гости е ясен текста, той си е стандартен. Помогнете ми  Hug

'Драги кръстници,

Елате да направим един свят обичай за продължаване на знатната ни рода.

Нека нашата Екатерина стане велика, нека даде своя принос към изграждането на една нова България, България на 6 морета.

С любов пред Господа...'

Е, който го може - го може! Браво, Жоре! Peace

# 4
  • Мнения: 1 233
браво,Жоро!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Брех, Жоре, браво бре  Grinning

# 6
  • Мнения: 8 917
Пред имаше някакво стихче, пуснато тук. Потърси, а ако не откриеш и аз ще разровя Peace

# 7
  • Мнения: 1 233
Стихчето го намерих, благодаря!   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 026
Стихчето го намерих, благодаря!   bouquet
Моля,публикувай го и за мен! Предстои ни след 2 месеца кръщене и съм се разровила за покани..

# 9
  • Мнения: 1 233
Разбира се, няма проблеми. Simple Smile

Аз съм слънчице засмяно,
на една годинка само,
и ви каня от сърце
на моето кръщене!

# 10
  • Мнения: 10 982
С кръстниците не е ли по-добре да се разберете наживо? newsm78
Например, да ги поканите вкъщи на маса или на заведение?

# 11
  • Мнения: 3 478
А, тъкмо тема която ме вълнува сега. Ако има и други идейки ще съм много благодарна Hug

# 12
  • Мнения: 2 498
Ето стихче за поканите на гостите-аз точно него използвах
 
Кръстничка и кръстник ме кръщават,
името ......... те ми дават.
Баба, дядо не сърдете
скъпи гости ни бъдете!!!

Общи условия

Активация на акаунт