Бихте ли направили застраховка или детски влог на децата си?

  • 3 969
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Бихте ли направили застраховка или детски влог на децата си?

# 1
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми от години има детски влог, който свекър ми и направи още, когато се роди.
Докато беше жив , лека му пръст Praynig, и внасяше редовно пари.

Малкият все още няма детски влог, но на него пък ние ще трябва да направим.

# 2
  • Мнения: 382
за влог не е проблем,но застраховки не правят на деца ненавършили 14 години(скоро не съм ходила да проверявам,може и да са го променили вече).Ако искаш застраховка,единственият вариант е двамата родители да си направят застраховки в полза на децата си.

# 3
  • Мнения: 4 390
Внасяме й пари в наша депозитна сметка.
Детски влог не искаме, но сме решили, че ще си направим семейна смесена застраховка.

# 4
  • Мнения: 7 821
Замисляме се за застраховки живот в полза на децата, но влогове не смятам да правя и апартаменти да купувам  Wink.

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Влог в никакъв случай. Имам печални примери в това отношение.

А застраховка само годишна в училище, която се прави правя, другата в никакъв случай.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И двете имат застраховки, сключени върху живота на баща им. На Дени е внесена наведнъж, при сключването. Василенината я плащаме на месечни вноски.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Имаме застраховка живот в полза на детето.

# 8
  • Мнения: 15 619
Детски влог, застраховка - да.

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Имат застраховка-тази едногодишната в училище и в градината.Отделно сега ще си правим семейната застраховка "Злополука"
didik правят се застраховки на деца ненавършили 14години,явно не са ти отговорили компетенто  Hug ето повод да отскочим до вас да направим една застраховка Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 700
Влог не, но застраховка бих направила. Доколкото разбрах, обаче, може само училищната, /което е пълно безумие/, а в нашето училище за сега темата не се дискутира.

# 11
  • Мнения: 1 425
Застраховка не съм правила,но открих депозитна сметка на мое име в която внясяме парички само за детето и тази сметка не се пипа. Peace

# 12
  • В офиса
  • Мнения: 4 014
за влог не е проблем,но застраховки не правят на деца ненавършили 14 години(скоро не съм ходила да проверявам,може и да са го променили вече).Ако искаш застраховка,единственият вариант е двамата родители да си направят застраховки в полза на децата си.

Има разлика между застраховка в полза на детето и такава върху живота на детето.
По темата, не и двете. И не мисля да правя.

# 13
  • Мнения: 3 405
Застраховката я направиха в училище, дадохме по 2 лв, мисля че е "злополука".
solaris, не съм запозната, но защо да може само училищната? Ако родителите искат да застраховат отделно детето срещу някакъв риск, застрахователите на ръце ще ги носят, само и само да реализират сделка. Peace

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Застраховка може да се сключи върху живота на родителите, а в полза на детето.

Общи условия

Активация на акаунт