Какви са очите на кандит-президента Беронов?

  • 1 366
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Забелязах те ли, че в рекламния клип на споменатия кандидат-президент, когато говори очите са му кафяви, а на плаката, който дават на края - "ярко" сини Joy Joy Joy

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А ти имаш набито око! Wink

# 2
  • Мнения: 10 758
Изобщо не го гледам, ама сега като каза, ще се дзверя да му видя дзъркелите Mr. Green

# 3
  • Мнения: 588
Абе не са баш кафяви според мен, ама са много по - тъмни, примерно зелени или пъстри, а на плаката наистина са го изкарали супер синеок.
А пък може нещо от камерата да са излезли тъмни и наситина да си е със сини очи.

На мен ми е симпатичен, интелигентен човек.

# 4
  • Мнения: 1 639
С цвят на старческа немощ .

# 5
  • Мнения: 2 495
Кафеви са му очите-поне когато дават предизборната кампания и разни други новини с него,  с такова впечатление оставам Rolling EyesА пък знам, ли може и лещи да носи човекът Peace

# 6
# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сини са му очите.
На шест от седемте кандидат-президенти са им сини. В "Труд" ги бяха сравнили според цвета на очите им. Статията се казваше "Честни сини очи" Wink Joy

# 8
  • Мнения: 2 543
Разбира се, че са му сини очите. Просто едно е да ти се направи портрет с подходящото осветление, съвсем друго е да си сниман с камера, от различен ъгъл и т.н.

С цвят на старческа немощ .

Много ми е интересно когато някой говори сякаш никога няма да стане на 78.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ieppe, всички /дай, Боже/ ще станем на толкова. Но аз лично няма да се кандидатирам за президент.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
Мога само да кажа, че ако дядо Христо Данов, лека му пръст, беше поживял още малко, щеше да бъде един достоен президент. Нека все пак признаем, че има хора, за които възрастта почти не е от значение. И в двете посоки - има и такива, които не порастват  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 543
Нека все пак признаем, че има хора, за които възрастта почти не е от значение. И в двете посоки - има и такива, които не порастват  Mr. Green

 Peace

# 13
  • Мнения: 1 629
Много са злобни 'закачките' с възрастта на Беронов. Като е на 78 да не се появява пред хора ли? Не ми е фаворит, но това със старческата немощ не е смешно.

# 14
  • Мнения: 6 167
ако този човек е старчески немощен, аз съм трамвай Crazy

но ...
ето това е новоизбрания италиански президент Наполитано



 
а това е стария италиански президент Чампи:

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 11:33 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт