Темичка за вдъхновение, че норма има тук за изпълнение ... 16.10-22.10

  • 10 905
  • 397
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!

На мен се падна честта да пусна седмичната тема. Пожелавам на всички много усмивки, много любов и много положителни тестове тази седмица, че се очертават доста НЕчакащи момичета  Hug
Преброяващите да се стягат, защото се надявам да имаме много работа от днес до неделя  Wink

УСПЕШНА СЕДМИЦА!    bouquet
За протокола - пускам списъка на бремелинките от началото на преброяването. Ако има пропуски в него, моля колежките по преброяването да помагат   yes
1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman 
6. Bosilek
7. Еличко
8. Luminosa
9. Jutoo
10. nora_sokolova
11. Teamea
12. Xai
13.Шушу
14. Зеленоочка
15. Хелена Пеева
16. Светли
17. Netia
18.Blues

1000-18= 982
 Peace Peace Peace

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 10:29 от Goldie

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Goldie много хубаво заглавие  Hug

 за проброяването оставам ти го на теб, че от няколко дена не пиша понеже няма нищо ново при мен. Очаквам с нетърпение лелката да ми дойде до утре и да започваме след това отново с опитите.

 Честито на новите бременлийки   bouquet спокойна и безпроблемна бременност ви пожелавам и на финала  smile3504

 На всички не чакащи, нека не ви дойде поне 9 месеца и да се хвалите бързичко, че нямам търпение да ви се радвам  Hug   bouquet

 Е това е от мен както виждате и аз като Goldie съм ранно будна но този път тя ме изпревари и се радвам, че аз съм първата която пише в новата седмична темичка. Седмицата започва пак с нови сили и надежди. Успех на всички ви  Hug

# 2
  • Мнения: 119
Добро утро и честита нова темичка! Да е бебеносна като предходната. Аз се включвам към нечакащите към края на седмицата, въпреки че днес  БТ ми е странно ниска и този път по изключение нямам абсолютно никакви симптоми. Стискам палци на всички нечакащи да влезнат в заветното списъче  newsm10 още тази седмица.
 На бебеправещите повече любов и кексене  luvbed fertilization, а на тези които ги е посетила лелката - да я гонят с метлата newsm75.
Темичката е супер - хайде вдъхновявайте се и действайте.

# 3
  • Мнения: 264
Добро утро момичета Hug Заглавието е страхотно и дано има само хубави новини Grinning.
АЗ тестче не съм правила,защото БТ ми падна на 36.5  Cry,лелката я няма все още,но най-вероятно ще пристигне Cry.Надеждата ми остава за някой-друг път. На всички ви пожелавам много любов и много положителни тестчета Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Goldie , много хубава темичка!
zaio, горе главата - и при теб ще се получи, стискам палци.
Аз вчера правих пак тест - този път втората чертичка беше по-плътна, но не колкото първата  newsm78 Защо ли така? Реших обаче да поизчакам с лекаря - нали искат закъснение поне 15-тина дни  Simple Smile
Лека седмица на всички и успех!  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Аууу, шпионки такива  Mr. Green Четете значи и по другите форуми  Mr. Green Сега да не вземете да се обидите, че не съм казала - просто още нямам официално потвърждение. Иначе от 6 дни си имам положителен тест с леко зацапване, което много ме уплаши, пия ударно дуфастон и се моля този път да го износя  Praynig На 23-ти съм пак на преглед, живот и здраве тогава ще имам официално констатирана бременност и ще мога да се похваля официално  Praynig

Jutoo, чертичката се удебелява постепенно с покачването на нивото на хормоните. При всеки е различно темпото. Успех!

# 6
  • Мнения: 998
Здравейте и от мен!

Светли голямо честито и от мен, дано всичко бъде наред!!  Hug Heart Eyes

Ползотворна седмичка на всички!
Аз станах в 5.30 ч. тази сутрин и вече много ми се спи, не знам как ще издържа!

Аз съм от НЕ чакащите за 20.10 има ли и други за тогава?

# 7
  • Мнения: 9 077
Светли, давай яко с Дуфастона  Grinning
На Юто честито, макар и още да е неофициално Hug

На всички други - успех през седмицата и по-малко грижи Simple Smile

# 8
Добро утро момичета.
Аз съм с две положителни тестчета  EFPот понеделник и петък миналата седмица. newsm44

Goldie, мен все още ме няма в твоя списък  Cry.

Пожелавам Ви лека и бебеносна седмица и стискам палци на всички.

# 9
  • Мнения: 264
Svetli, Netia[/b] ЧЕСТИТО  bouquet.Пожелавам ви лека и безпроблеманна бременост Hug.Само хубави неща и никакви тревоги и притеснения Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Netia, веднага те добавяме и ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна бременност! Ами, много сте потайни бремелинките, с лупа трябва да ви търсим  Mr. Green Чудесно начало и на тази седмица; хайде, продължавайте в този дух!
Зайо, стискаме палци да те подмине лелката  Peace
Момичета, благодаря ви за хубавите думи за заглавието на темата  Flutter Embarassed Blush

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
Netia ЧЕСТИТО!   bouquet

# 12
  • Мнения: 370
Добро утро момичета!!!
Goldie,темичката е страхотна и дано ни донесе много  EFP
Zaio,не се отчайвай,защото след като няма лелка надежда има newsm10
Svetli,Netia-Честито и лека и безпроблемна бременност smile3525 preggo
Mia 28,къде се скри ,та никаква те няма?Я веднага се яви и се отчети Hug Hug Praynig

# 13
  • Мнения: 4 546
Svetli,Netia, ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet чудесно начало на новата седмичка  Simple Smile
Зайо, pepinka1 , стискам ви палци !  Peace
момичета, някой пил ли е Микосист или Микомакс? кога се пие преди уво ли и може ли да се бебеправи в месеца, в който е пит?

# 14
  • Мнения: 405
Добро утро на всички в новата ни страхотна темичка.Браво Goldie!
ЧЕСТИТО на новите бременилки,да сте живи и здрави! По-малко се притеснявайте и вярвайте в добрия изход!
Meqita,колко време ти казаха да изчакате с бебеправенето?Май всеки лекар дава различни съвети.Ние ще подновим след Нова Година! Нова година - Нов Късмет  Laughing
Успешен ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт