Есен листата с позлата обсипа, време е бебешки дъжд тук тя да изсипе!16.10-22.10

  • 3 653
  • 105
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала тук, но си позволих да пусна седмичната темичка! Нека има много добри новини  Hug

Ето ви един щъркел за кадем:


Ва имаш стиснатите ми палци  Peace

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 09:32 от Жабче

# 1
  • Мнения: 4 324
Добро утро на всички Simple Smile

Палците ни днес ще са много нужни на Ва. Хайде дружно да ги стискаме.

Весела седмица и късмет!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 841
Стискамееее, и двата чифта  Grinning
Успешна седмица  Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Добрютро и от мен, стискам и аз палци на Ва! Аз още съм на фронта, няма промяна.

Искам да питам нещо за Дуфастона: Значи първите два дни, преди да започна да го пия, ми се гадеше страхотно от събуждането до заспиването  Sick Обаче откак започнах да го пия, гаденето постепенно намаля и сега се свежда до 3-4 прилошавания през деня. Това нормално ли е, може ли да се дължи на Дуфастона? В упътването му пише, че се изписвал при тежък ПМС и гадене с повръщане, затова го "заподозрях". За пръв път пия това нещо, затова съм в неведение. Като цяло се чувствам учудващо добре, само коремчето ми все се опъва и наболява  newsm78

# 4
  • Мнения: 769
Пожелания за успех на Ва!!!

Късмет и радост на всички!
  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Ва, успех и едни силно стиснати палци от мен.
svetli, не знам, но предполагам, че се дължи на дуфастона.
Вчера док. видя още два малки фоликула /за които обаче не може да даде прогноза/. С тях отляво стават 6 /отдясно няма нищо/. Май не е зле, като за един яйчник.
Успешна седмица и много добри новини Hug.

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, Лекси- да не изскочат ощеееее. При мен както бяха 12-13 изведнъж накрая станаха 20. Но 6 бр. е много добре и то от един яйчник. Grinning Hug
 Ва, имаш и от мен стиснати палци.
Светли, и аз не знам за Дуфастона, но много се радвам за теб! Hug
Успешна седмица ви желая мили момичета!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 951
Ва, стискам палци!

Лекси, само така!

Светли, не мога да кажа дали е от дуфастона, но по принцип повечето момичета които го пият без да са бременни (вкл. и аз) се оплакват от точно обратния ефект: гадене и болки...


Късметлийска седмица на всички  Laughing

# 8
  • Мнения: 553
Добро утро и от мен момичета и благодаря на всички за пожеланията и стиснатите палци  Hug

При мен в събота м. дойде и вече се започна. Още е рано да се каже какъв е резултата, в сряда ще видим колко фоликула има.

Лекси, браво за 6-те фоликула  Simple Smile Praynig Praynig Praynig всичко да върви все така добре  Hug

На Ва също много стиснати палци  Praynig Praynig Praynig

Успешна седмичка на всички и дано да има още хубави новини като на Светли и Хелена  Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Светли, не мога да кажа дали е от дуфастона, но по принцип повечето момичета които го пият без да са бременни (вкл. и аз) се оплакват от точно обратния ефект: гадене и болки...

Да бе, и аз това прочетох, затуй ми е чудно. Иначе болки си имам, като предменструални, както го пише в учебниците. На всичкото отгоре сега прочетох някакви статии в Зачатие колко вреден бил дуфастонът при бременни и съвсем не знам какво да мисля  ooooh! Успокоението ми е, че познавам доста момичета (и бебета), които са го пили и нямат проблеми  Praynig.

# 10
  • Мнения: 4 324
Swetli я ги покажи тези статии. Аз доколкото знам дуфастон и утрогестан често се изписват при бременност.

Аз пих утрогестан и имах същите странични ефекти - гадене, сънливост, отпадналост. Засилиха се, не намаляха.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета! Grinning
Пожелавам на всички много успешна седмица Peace
Ва, и от мен имаш силно стиснати палци!
Лекси, браво! Имат време и да растат тези фоликули и да се появят още! Успех!
Светли, хубаво е, че не ти се гади толкова Simple Smile А ти не се безпокой за Дуфастона - щом ти е предписан, значи можеш да го пиеш.
От мен няма новини. Чакам след седмица цикълът да ми дойде. Не ме болят гърди, не се чувствам различно, така че няма да има Раче.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Ето това, което прочетох за дуфастона:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3435.msg62704#msg62704

# 13
  • Мнения: 415
Жабче, липсваше ми в седмичката  Hug
Ва  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Браво Лекси  Peace
Успешна седмичка момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 493
Успешна седмица и от мен!Стискам палци за всички!Аз все още съм болна и стоя в нас вече не помня от кога.Нямам с какво да се похваля затова само ви чета и ви се радвам.Късмет момичета!

Общи условия

Активация на акаунт