Детски ясли...храна..отношение....очаквания 2

  • 10 617
  • 285
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 734
Аз ли нещо не съм доразбрала newsm78... , защо е нужна нова тема????

# 2
  • Мнения: 412
Клеми, успех на детенце с оздравяването и на теб силички,че ще са ти нужни.
аз също имах голям проблем с моя син и неговите ясленски сополи,без температура и каквито и да били други признаци чак започна да се дави и повръща от секрет
много добрата ни лекарка два пъти сменя лечението / за две седмици сменихме два вида капки за нос, един гел пак за нос и изпи три шишета сироп-бз ефект
вчера ходих на частен /много добър/ лекар и се оказа,че всички капки и сиропи,които ни е изписала са много добри и качествени,но не и за нашите сополи
изписаха ни едно кремче за нос и муколизин за отхраване,както и физиологичен разтвор
за първи път от две седмици е спал ,като буба
веднага започна да изчиства секрета
аман от добри лекари

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 355
Днес пак имаше сълзи - едно ътжно ме гледа като го оставях и "мамо гуши, мамо ....". Така тъжно ми стана, че ми идваше да го грабна и да си го взема. Знам, че това са емоционални реакции от моя страна, но ... ooooh!
Е, надявам се утре да не се цупи толкова. Миналата седмица си подобряваше настроението с всяка следваща сутрин, а в петък даже искаше да ходи и влезе с усмивка ...

Момичета, дано скоро да оздравеят дечицата ви ... Hug

# 4
  • Мнения: 3 537
Моята днес я заведе баща и .Тя изобщо не плаче,само дето много рано се събужда,към три.Те всъщност в колко часа ги будят? newsm78
Ако не боледуваше толкова,грешка няма яслата!Ходи с голямо желание маймунката. Laughing

# 5
  • Мнения: 844
Днес с Митака сме си вкъщи. От вчера следобед е с температура. Цяла нощ само я сваляме и качваме. Давам АБ - Оспамокс. Мисля, обче, че няма общо с ходенето на ясла. Този път сами я скопосахме, от няколко дни е доста студено нощем, а ние спяхме само с одеалце. Пък май стана за юрган, бр... Пък и той не търпи нищо на него си, уж му взех спален чувал, но по някое време му е тясно и се усуква, та настава буен рев и аз го изваждам. Та всички вкъщи сме сополиви, а и мен гърлото много ме болии ще пия нещо. Ама много ме е яд, от нищо нещо, сама си го направих.  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 412
Днес пак имаше сълзи - едно ътжно ме гледа като го оставях и "мамо гуши, мамо ....". Така тъжно ми стана, че ми идваше да го грабна и да си го взема. Знам, че това са емоционални реакции от моя страна, но ... ooooh!
Е, надявам се утре да не се цупи толкова. Миналата седмица си подобряваше настроението с всяка следваща сутрин, а в петък даже искаше да ходи и влезе с усмивка ...

Момичета, дано скоро да оздравеят дечицата ви ... Hug
да,порочен цикъл
цяла седмица привиква и събота и неделя отвиква
успех с окончателното привикване
и на теб и на него,защото ми е ясно,че го преживяваш почти,както и той
даже може би повече,защото той там,когато се заиграе те забравя(имам предвид -липсата ти), а т работиш,действаш и все там ти е мисълта,нали?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 788
Ох, само да са здрави децата, това с привикването е малкия дявол, все ще свикнат един ден...

# 8
  • Мнения: 381
Да само болести да няма.Ето на нас ни трабвяха три месеца за да стигнем до сегашното положение.Сутрин с тати двамата отиват и той казва че там не плаче вече.Тази седмица в яслата ще идва театър,но не ни пускат и нас.Жалко Sad

# 9
  • Мнения: 338
ние ходим на ясла почти 2 месеца вече. тръгна на 1 година и 2 месеца. още на втората седмица я пуснахме по цял ден, защото нямаше кой да я гледа следобед. но на третата седмица вече отиваше сама и даже много й харесва. Hug обаче и ние имаме проблеми с болничните. още първия месец настина и бяхме седмица и половина вкъщи докато се изчисти. както тръгна и пак й текна сопола. а докторката вика, че нищо й няма. и така се влачи 2 седмици със сополи. и накрая - ангина с температура над 39 градуса. днес бяхме на лекар, вече е ок, та утре пак тръгва на ясли. ама как може да се допускат такива елементарни грешки?! изумена съм от системата, в която живеем. ама иначе без боледувания няма как да се мине. пък и казват, че по-добре докато са малки. ама на нас ни растат и зъбите и затова все се разболява. надявам се да нямате много ядове. дано всичко да ви се нарежда! Heart Eyes

# 10
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
При нас ситуацията се подобрява.Днес бяхме на преглед, Даме се е оправил от вируса, който хвана от татко му, но и тази седмица ще се гледаме вкъщи заради кашлицата.Гърдите му са чисти, гърлото не е възпалено.Докторката беше много учудена как сме минали без антибиотик. Благодаря на angelcheto за идеите и подкрепата   bouquet   Чух се с нашите възпитателки от яслата, други деца не е разболял Даме, въпреки че миналия понеделник беше цял ден. На всичко отгоре тези дни трябва да пробият кучешките зъби. Утре ще идем да си видим възпитателките, защото едната я търси всеки ден, даже излиза на терасата да провери да не е там  Laughing
Надявам се дечицата да боледуват по-малко и повече да се забавляват в градината Hug и по-малко притеснения за мамите през новата седмица.

# 11
  • Мнения: 5 577
Клеми как е малката? Дано да е добре.  Praynig

# 12
  • Мнения: 5 577
Аз ли нещо не съм доразбрала newsm78... , защо е нужна нова тема????

Защото старата е мноооого дълга вече.  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 6 788
Ние вървим на оправяне, вчера слеобяд,като стана от сън имаше малко темепратура, 37,4, но ни казаха под 38 да не даваме нищо и след малко сама падна, днес до сега няма никаква температура. И снощи е спала цяла вечер без да се събуди, кашля по-малко, даже хремата е намаляла.  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 181
Утре Павел ще бъде за първи ден на ясла. Много ми е терсене, сигурно ще ми е по-гадно отколкото на него. После ще пиша как е минало.

Общи условия

Активация на акаунт