Въпрос към мамите с Quinny Buzz

  • 7 577
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 003
Здравейте  Simple Smile
Харесах си Quinny Buzz на снимка, а и във форума четох добри отзиви за нея. Сега разгледах описанието й в сайта и там пише, че количката може да се ползва в комбинация с детско кошче Dreami за бебета до 6 месеца или Maxi-Cosi столче за кола за бебета до 15 месеца.
Тогава как дете над 6 месеца може да се вози през есента и зимата?! Кошчето ще му е малко, а столчето не е за тези сезони newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Ние имахме Куини Fashion, но кошчетата Дрийми са същите - кошчето така или иначе става малко за бебе над 4-5 месеца - просто му е тясно. А и не само това, но и повечето бебета над 5-6 м. вече не им се лежи съвсем по гръб в затворено кошче, искат да се кокорят навън. За зимата с бебе над 6 м. вариантът е зимно чувалче - има пак на Куини.

# 2
  • Мнения: 11 003
Това зимно чувалче на количката ли се монтира? Как се използва?

# 3
  • София
  • Мнения: 847
отговорих ти в темата за априлките, че там нали сега сме на тази вълна...

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Гигилче, количката си има седалка, но не е подходяща за новородено и за това в началото не се слага тя, а кошчето. Когато бебето порастне се монтира седалката и зимата се ползва в комплект с чувалчето Wink

# 5
  • Мнения: 168
дайте една снимка да я видя тази прословута количка  Joy

# 6
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ето точно в тази седалка се вози бебе над 6м.

# 7
  • Мнения: 11 003
Още не мога да си представя - зима и бебе в чувалче седи в тази седалка. Няма ли да му е студено? Все пак кошчето е по-защитено. Питам, защото моето бебе се пада априлско и следващата зима ще е голямо за коша.
И още един въпрос - с такова окачване и малки предни колела количката подходяща ли е за улици с павета, дупки и т.н.?  newsm78

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Още не мога да си представя - зима и бебе в чувалче седи в тази седалка. Няма ли да му е студено? Все пак кошчето е по-защитено. Питам, защото моето бебе се пада априлско и следващата зима ще е голямо за коша.
И още един въпрос - с такова окачване и малки предни колела количката подходяща ли е за улици с павета, дупки и т.н.?  newsm78

Така придобиваш ли представа, все пак количката си има и сенник и дъждобран.
По въпроса за дупките - минават се на задни гуми  Grinning
айде стига съм приказвала, че ще ме вземат за рекламно лице

# 9
  • Мнения: 11 003
Супер Simple Smile Само оставащите 5 месеца да минат нормално, ще стана и аз рекламно лице Wink

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
Quinny Speedy sx-ти е и с предна голяма гума.Аз съм с тази количка,но вярно че дъщеря ми е на два месеца и половина,а от сега ми се вижда къс този зимния кош #Cussing out!Много се чудих има ли смисъл да се взима,но нали трябва да са абсолютно легнали като новородени,така че...Иначе щеше да е супер да си комбинираш само количката със столчето за кола и зимния чувал.Зимния чувал е 150 лв,а бързо омаляващия кош 365.

# 11
  • Мнения: 2 936
И още един въпрос - с такова окачване и малки предни колела количката подходяща ли е за улици с павета, дупки и т.н.?  newsm78
не е подходяща за дупки  Naughty предните колела са малки и твърди и много друсат,а и друго количката след време много се разскърцва

# 12
  • Мнения: 2 936
Quinny Speedy sx-ти е и с предна голяма гума.Зимния чувал е 150 лв,а бързо омаляващия кош 365.
и аз ти предлагам SPEEDI SX,аз също съм с такава  Peaceза дупки е много добра...
чувалчето миналата година беше 100лв. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 069
Моето бебе е мартенско и миналата зима изкарахме с Бъза и с чувалчето на Куини - доста по-удобно е от разни одела, с които бебето се увива зимата. По въпроса за дупките и паветата - не друса, нито се усещат, нито пък количката ми се разскърца.

# 14
  • Мнения: 4 362
По въпроса за дупките и паветата - не друса, нито се усещат, нито пък количката ми се разскърца.

Подкрепям   Peace

Общи условия

Активация на акаунт