колко пъти седмично давата каши?

  • 1 459
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
ние сме на 6.м и сега почнахме кашите, колко пъти седмично им давате става дума за млечна без глутенова каша.иначе ние сме много вталени.

# 1
  • Мнения: 3 042
Давах на Злати каша всеки ден, че даже и по двапъти на ден /единя път вместо попарата, която не искаше Sick/. На 1г беше малко над 10 кг.

# 2
  • Мнения: 511
Ния е на 5месеца, давам оризово-царевична безглутенова каша всеки ден около 11ч, но давам по мъничко, една с.л. разтварям.Следобяд давам пюренце на Хип, но не заместваме хранене, още се кърмим, само вечер дохранвам с АМ.
Интересно ми е други майки как захранват.

# 3
  • Мнения: 2 849
Давам каша през ден ,като редувам с шейк от плод с АМ .

# 4
# 5
  • Мнения: 57
Давах на Злати каша всеки ден, че даже и по двапъти на ден /единя път вместо попарата, която не искаше Sick/. На 1г беше малко над 10 кг.
И аз така - давам и повече зя да качи малко повече, но ... тц Joy

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Почти всеки ден.

# 7
  • Мнения: 4 428
Давам каша 3 пъти седмично следобяд /през ден/. През останалите дни давам кисел. Моята педи дори ми каза да давам 2 пъти, но аз реших, че е млако все пак. Според нея не е толкова проблем да се дава самата каша, като ядене, а това, че има брашна вътре. Тя не ми обясни особено подробно /да не кажа хич, но аз и не настоявах/, но брашната влияели на калцирането на костите по някакъв начмин и не трябвало на този етап да се прекалява с тях.
И ние не сме особено голями - на 6м: 7150гр и 66см, но аз и не давам зор да е дебела, така че си давам каша през ден.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
В началото всеки ден след обяд,а след това за вечеря.Сега сме на кухня и само събота и неделя.

# 9
  • Мнения: 1 951
Почти всеки ден, защото наскоро започнах да му правя попара или грис.Но преди това всеки ден му давах каша смесена с различни плодови пюрета  Peace
 

# 10
  • Мнения: 7 803
всеки ден давам

# 11
  • Мнения: 8 917
Редувах през ден Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
2-3 пъти седмично. Според педиатърката ми може и по-рядко
Моята педи дори ми каза да давам 2 пъти, но аз реших, че е млако все пак. Според нея не е толкова проблем да се дава самата каша, като ядене, а това, че има брашна вътре. Тя не ми обясни особено подробно /да не кажа хич, но аз и не настоявах/, но брашната влияели на калцирането на костите по някакъв начмин и не трябвало на този етап да се прекалява с тях.
точно заради калция

# 13
# 14
  • Мнения: 178
Давам всеки ден и на една годинка беше 10килограма.

Общи условия

Активация на акаунт