Прасе под прозореца на двумесечно бебе

  • 2 942
  • 30
  •   1
Отговори
  • Montana
  • Мнения: 49
Съседите от втория етаж на къщата , в която живея отглеждат прасе под прозореца на бебчето ми, /стаята няма друг прозорец , живеем със свекъра и свекървата ми и нямаме др. стая/.
Двора на къщата е обща собственост с живущите на 2 етаж.
Подадох жалба до РИОКОЗ и до ОБЩИНАТА още на 10.04.2006. Идваха на проверка от общината и всеки път съседите обещаваха,че ще махнат прасето,но ... само голи обещания.
На 12.10 дойде комисия от 4 човека и пак голи обещания, щели да заколят прасето декември и повече няма да гледат такова. Комисията не им даде никакъв срок, а отново думи, и устни препоръки ,че не може в този район и под прозорец да отглеждат прасе.
Междувременно вързаха и куче точно под терасата ни.
От 2 месеца проветрявам стаята през коридора /миризмата е ужасна/, а идва зима и няма да разхождам моето бебе така редовно.
Предполагам, че др. година всичко ще се повтори.
Моля за съвет към коя инстанция да се обърна и как да постъпя?


# 1
  • Мнения: 4 324
Ми друго освен да пращаш постоянно жалби до РИОКОЗ, едва ли може да се направи.

Успех с комшиите

# 2
  • Мнения: 2 040
Загазили сте го с такива комшии .. не се ли разбират от дума тия хора .. като знам прасе как мирише и едно бебе да диша тая миризма .. незнам ... Не ги оставяйте, пускайте жалби до тогава, докато не им писне и не вземат мерки .. такава миризма не се трае   Peace

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имаше една тема за алергиите, в която пишеше че ако си гледаш прасе вкъщи детето ти няма да страда от алергии.....така че има и добра страна

# 4
  • Мнения: 13 512
Е,това вече не е за вярване! ПишИ жалби  до премала, извикай медии....не може да се живее така  в 21 век. Ако  имаше едно лесно да продадеш своя дял на ромска фамилия,щеше да е  перфектното отмъщение. Докарай някои цигани уж на оглед ...и кажи на съседите,че ще продаваш на роми, ако не махнат прасето

# 5
  • Мнения: 1 047
Е,това вече не е за вярване! ПишИ жалби  до премала, извикай медии....не може да се живее така  в 21 век. Ако  имаше едно лесно да продадеш своя дял на ромска фамилия,щеше да е  перфектното отмъщение. Докарай някои цигани уж на оглед ...и кажи на съседите,че ще продаваш на роми, ако не махнат прасето
Добра идея! Peace

Вярвам,че ще заколят прасето декември,а кучето? newsm78

# 6
  • Мнения: 823
Ами подхвърли,че може и да няма какво да заколят на Коледа Twisted Evil
Може би ще избързат тогава с тази процедура Peace

# 7
  • Мнения: 13 512
Добра идея! Peace
Вярвам,че ще заколят прасето декември,а кучето? newsm78
[/quote]
Кучето....За него ще  докара китайски  наематели, хахаха

# 8
  • Мнения: 127
А вашата половина от двора под кой прозорец се пада?
Сменете си половинките.Роднини ли сте?
На тях пък може да им пречи бебето като плаче Laughing
Заградена съм от съседи които гледат животни--ухае та чак до припадък--ми няма да си ги махнат заради мен животните я.Не мога да отворя прозорци изобщо-все едно имам прасе в спалнята,а в детската крава на компа Laughing
Абе прасето верно ще го гътнат--но за кучето съмнително.И за него ли ще пишеш жалби?
Та нямат ли право нещо да си сложат в тяхната половина?

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Извикай цигани през нощта да гепят и кучето, и прасето  Grinning Сериозно - много съжалявам за ситуацията. Дано скоро се разреши проблема.

# 10
  • Мнения: 116
Вие аптеки нямате ли в махалата.
Ако нямате - на централния пазар циганите продават отрова за мишки, плъхове е други такива.
Комшиите като не разбират от дума, от втора, от трета - случва се някои прасета да изядат отровен плъх, примерно казано.
То бива терор комшийски ама чак пък толкоз.

# 11
  • Мнения: 7 474
 newsm09 Animal Pig   Народа е изперкал  doh
Аз до сега да съм отишла 100 пъти до аптеката Whistling

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Та нямат ли право нещо да си сложат в тяхната половина?

Нямат. Забранено е да се отглеждат селскостопански /ли бяха  newsm78/ животни в рамките а града.

Малко ми е жал за прасенцето да го тровиш, но съвсем сериозно предупреди съседите, че ако те не вземат мерки ти ще го направиш и тогава няма да има пържоли за Коледа.

Сестра ми на времето имаше същия проблем. Седиш в тяхната градина, пиеш си кафето, детето си играе на тревата и... духва вятър и от съседите смрад  Sick Sick Мисля на 10-тата жалба се оправиха нещата.

# 13
  • Мнения: 1 047
newsm09 Animal Pig   Народа е изперкал  doh
Аз до сега да съм отишла 100 пъти до аптеката Whistling
И аз това се чудя. Колко мръвка е това,еййй.....
Я кажи къде живееш и кога съседите ги няма,пък аз после ще ви кажа къде и кога ще направим една месна и мазна форумска среща. Wink

п.п.Колко килца долу-горе е бишето (гуде;прасе;свиня)?

# 14
  • Мнения: 6 167
ама не е ли забранено насред града дом. животни да се гледат?

виж , прояви толеранс, ако го заколят , да хапнат хората за Коледа.
но ако видиш, че не се разбират от дума - отивай в аптеката!
аз така бих направила - правила си редовни опити с РИОКОЗ
като не става - не става.

Общи условия

Активация на акаунт