Размисли за красотата...или преди да публикувате следващата самомразеща се тема

  • 2 731
  • 52
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 299
ТОва за фотошопа е ясно. Нищо ново под слънцето/

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Мдааааа, и аз искам така  Laughing

# 3
  • на село
  • Мнения: 1 028
Малеййййййй! Shocked
Като го гледам тоя крокодил, каква мадама я направиха, аз ще го докарам по- хубава от Синди Крауфорд. Joy

# 4
  • Мнения: 2 792
 За мен красотата е в излъчването и в усещането за личност, това с грим и други подръчни материали не се постига.

# 5
  • Мнения: 3 861
За мен красотата е в излъчването и в усещането за личност, това с грим и други подръчни материали не се постига.

точно така, Кифличке, това или го имаш или не...то идва отвътре

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
За мен красотата е в излъчването и в усещането за личност, това с грим и други подръчни материали не се постига.

точно така, Кифличке, това или го имаш или не...то идва отвътре
Съгласна съм , но знам от опит, че "По дрехите посрещат, по ума изпращат!"  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 630
Хитро Wink.
Впечатли ме и това, че има организация, която се занимава с проблема за ниската самооценка.
Харесва ми темата.
Много си мисля какъв подход по въпроса ще имам с дъщеря ми. Надявам се ние с таткото да успеем да и създадем добро усещане за себе си. А това как да избегнем или поне намалим в голяма степен налагащите се представи, го мисля отсега. 

# 8
  • Мнения: 5 255
Малеййййййй! Shocked
Като го гледам тоя крокодил, каква мадама я направиха, аз ще го докарам по- хубава от Синди Крауфорд. Joy

Дай снимка да те видим теб  Thinking

П.П. Къде го видя тоз крокодил - кажи къде да гледам  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 052
Публикувах го тук, защото това е място обитавано от много жени, множеството от които:
1. си купуват женски списания, и си правят секуро с прелистването на всяка страница
2. имат модел канал (канал, който излъчва ревюта), и искат да приличат на анорексичка, или поне да имат крака толкова слаби и толкова дълги
3. не се харесват голи, още повече пред огледалото, и затова освен че се шмугват набързо след като са се изкъпали, не обичат и да се любят на светло
4. имат хранителни проблеми, и стреса лекуват с ядене, което след това искат да повърнат (обнадеждаващото е, че повечето не го правят)
5. пишат и четат в Красива мама, следят си калориите, и им избива студена пот, когато видят торта
6. Семейният подфорум е задръстен от подозрения в изневяра, именно защото тези жени не се чувстват добре в кожата си.
Искам да го покажа, защото това е част от една индустрия, която продава мечти на красиви и изтормозени жени, като ги кара да се чувстват грозни и невзрачни.
И както се каза по-горе, красотата е състояние на духа, не на тялото!

# 10
  • Мнения: 6 167


отива като линк до всичките ми контакти.
 Peace


ПС: Никъде не виждам крокодили.

# 11
  • София
  • Мнения: 630
Публикувах го тук, защото това е място обитавано от много жени, множеството от които:
1. си купуват женски списания....

Да се дават оценки и категорични мнения не е  добър начин на комуникация. Peace.

# 12
  • на село
  • Мнения: 1 028
Малеййййййй! Shocked
Като го гледам тоя крокодил, каква мадама я направиха, аз ще го докарам по- хубава от Синди Крауфорд. Joy

Дай снимка да те видим теб  Thinking

П.П. Къде го видя тоз крокодил - кажи къде да гледам  newsm78

моля

# 13
  • Мнения: 3 760
За мен красотата е в излъчването и в усещането за личност, това с грим и други подръчни материали не се постига.
Това са неща, които се улавят "на живо". На снимка личността обикновено се... размива.
Направи ми впечатление как в процеса на преобразяване/разхубавяване моделката от смачкана, безлична и смутена женица започна да се преобразява в самоуверена, силна, желана.... 

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Малеййййййй! Shocked
Като го гледам тоя крокодил, каква мадама я направиха, аз ще го докарам по- хубава от Синди Крауфорд. Joy
Rolling Eyes
добре е човек да се харесва, но да не прекаляваме все пак.
красотата е субективна... на мен например жената от клипа може и да ми харесва повече от теб Grinning Wink

Общи условия

Активация на акаунт