Препоръчайте ми фирма за онлайн намиране на апартамент...

  • 531
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Момичета, препоръчайте ми фирма, за която сте чували или сте ползва услугите за намиране на апартамент или къща онлайн?
Наши приятели се местят и си търсят ( нямат нет) , а има голяма вероятност и ние да се местим до края на другия месец.
 Ако при нас въобще стане, ще трябва много бързо да се преместим и се притеснявам с това малко бебе как ще се оправим посред студеното, затова и искам ако трябва да платим на фирма да ни намерят жилище по изискванията, но да съм сигурна, че няма да ни излъжат нещо, знам ли.. Rolling Eyes
До края на седмицата ( началото на следващата) би трябвало да знаем ще се местим или не, а оттам нататък много бързо трябва да реагираме. Аз разгледах няколко сайта, но просто нямам идея кой каква работа ще ни свърши.

# 1
  • Мнения: 7 091
 Никой ли не е ползвал такива услуги? А ако сте се местили и не сте ползвали такива фирми как си намерихте жилище? А с каква компания транспортирахте багажа си?
Всичко, което може да ми кажете, ще ми е полезно!
Мерси!  bouquet

# 2
  • Мнения: 393
Tandoori,
www.ralator.com
Не знам в кой щат си. Аз когато си избирах апартамента, когато пристигнах за първи път в САЩ (преди 4 години) си езех един от безплатните справо4иници, които ги има във всеки голям магазин и с едни приятели взехме да "отсяваме"  по райони. Намерих добър апартамент в добър квартал. На горе-посо4ения сайт си търсех къща за купуване преди две години. Имах агент, но освен моите изисквания за имот му "мятах" на е-майла, какво сам намерила и искам да видя. На лични май ти писах моя cell. Със сигурност ми имаш e-mail. Пиши ми, или ми звънни ако имаш въпроси.
Деси/Денвър/Колорадо

# 3
  • Мнения: 7 091
Tandoori,
www.ralator.com
Не знам в кой щат си. Аз когато си избирах апартамента, когато пристигнах за първи път в САЩ (преди 4 години) си езех един от безплатните справо4иници, които ги има във всеки голям магазин и с едни приятели взехме да "отсяваме"  по райони. Намерих добър апартамент в добър квартал. На горе-посо4ения сайт си търсех къща за купуване преди две години. Имах агент, но освен моите изисквания за имот му "мятах" на е-майла, какво сам намерила и искам да видя. На лични май ти писах моя cell. Със сигурност ми имаш e-mail. Пиши ми, или ми звънни ако имаш въпроси.
Деси/Денвър/Колорадо

 Благодаря ти, че ми писа  Деси . Аз даже тъкмо гледам апартаменти и къщи, сайта който си ми пратила да не е  www.rEaltor.com? Защото на този ми се отваря друго нещо.  newsm78  Наистина може да вземем справочник, но проблема е, че разполагаме с много малко време, освен това не можем да отидем да ги видим на место. Най-много 2-3 места и това означава да се разкарваме с бебето до там ( а тук вече е студено). Ще погледна сега сайта, който си ми пратила, ако има нещо ще ти се обадя. Мерси много!

Общи условия

Активация на акаунт