За пъпчето

  • 1 927
  • 31
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 1 745
До,кога третирахте пъпчето на бебето със спирт newsm78?Не знам още ли да продължавам dontknow?

# 1
  • Мнения: 2 849
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз го правих може би около месец,но и десетина дни са достатъчни.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Продължих да го третирам около седмица след като падна.

# 4
  • Мнения: 1 986
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking

# 5
  • Мнения: 145
След като падна , го почиствах със спирт и после малко прахче и не съм слагала лепенки.

# 6
  • Мнения: 231
dani777k,

Ти сама ще усетиш кога трябва да спреш да третираш пъпчето... просто се усеща, че всичко е наред и няма смисъл...

 Hug

# 7
  • Мнения: 8 505
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking

Само със спирт.Той изсушава достатъчно.Няма нужда от пудри,тъй като задържат много мръсотия.Лепенки може да се ползват само при баня,иначе няма нужда.

# 8
  • Мнения: 1 986
   Благодаря ти,reflex  bouquet Може въпросите ми да звучат глупаво,но раждането наближава и започвам да се замислям за какви ли не подробности Wink

# 9
  • Мнения: 4 621
Около десетина дни след като падна Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 891
Една седмица ги почиствах със спирт след като падна

# 11
  • Мнения: 702
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking

Със спирт и атнтибактериално прахче"Топацин" или някакво друго, ако има нужда.

# 12
  • Мнения: 2 849
Използвах за Вики 3-4 лепенки за пъпчето по време на баня .

# 13
  • Мнения: 6 461
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .
Peace

# 14
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Мазах пъпчето със спирт и ръсих с талк само докато падна самичко. После два дни мазах с обикновено кремче на Нивея и това е.

Общи условия

Активация на акаунт