За каръшките дни...

  • 793
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Ей... в неделя ми беше много каръшки ден. Изпуснах си мобилния в тоалетната, после се спънах на един огромен предмет, оставен на земята, който не видях. Вследствие полетях по безумен начин, добре че един младеж се оказа на точното място в точното време, че сега щяха да съм  Sick После скапах една служебна радиостанция. Скарах се с мъжО. Накрая за успокоение пих 3 чаши вино, замота ми се главата, оставих си колата в работата и един колега ме прибра вкъщи.
Сега ми е смешно, ама тогава  smile3518
Имали ли сте такива дни?

# 1
  • Мнения: 179
Имала съм и то беше скоро.Детето ме ядоса рано сутринта,закъснях за работа,разсипах си кафето на бюрото,в работата проблеми,разболях се........вчера по понеделнишки пак закъснях,то с тези задръствания,разсипах кафето върху кафе машината и то пред едно момче  Embarassed,преди това тази машина не ми приемаше стотинките.........абе ще видим до края на седмицата как ще е.

# 2
  • Мнения: 5 299
Всеки има такива дни предполагам. МНого е неприятно Confused

# 3
  • Мнения: 2 070
Мани мани, от идването в Сф и стреса сме станали разсеяни и леко поизнервени и май ние си влачим моментната къръщина с нас...
В събота на път за есенния празник в Борисовата без малко да загубим детето... Моментно разсейване и ни изчезна от погледите /по-скоро на баща си, който се оглеждаше за мен  ooooh! / Около 5мин я търсихме и това ми бяха най-черните 5мин.../ Беше се заиграла, нали знаете каква лудница е при кафетата и катерушките в Борисовата...
В неделя баща и я носи на конче и се спъна и я хвърли във въздуха, детето направи салто и добре, че и двамата реагирахме бързо и я хванахме, иначе щеше да си падне на главата...
Явно събота и неделя са били каръшки дни...

# 4
  • Мнения: 389
О, да ... каръшките дни по Закона на всемирната гадост са такива на максимална степен и докрай ...

Преди няколко седмици - прибрах се от друг град, където бях на гости на родителите си. Оказа се, че съм си забравила ключовете за апартамента там, паднали ми от джоба. Нямам резервни. Стоя пред вратата като изгонена. Работя от къщи, шефа звъни да разбере какво става. Сестра ми специално пътувала до съседен град, за да прати ключовете ми по автобуса оттам, защото повече автобуси от родния ми град няма за деня. Отивам да си ги взема от автогарата след няколко часа убиване на времето. Имало голяма катастрофа,  пътя бил затворен, 3 часа закъснение за автобуса. Четох вестник, пих кафе ... разгеле, взех си ключовете към 19 часа.

Прибирам се - авария вкъщи, няколко литра вода на паркета. Бърсах, бърсах, накрая се проснах пред компютъра и си казах, че вече нищо повече не може да се случи. Тогава почна голямата буря, наводни ми двете тераси и новата печка. Добре, че каръка ми е бил разсеян докато я бърсах, че съм забравила да я изключа от контакта и можеше отблизо да се запозная със силата на електричеството. 

Интернета спря и го нямаше 2 дни.

Голям ден беше...

# 5
  • Мнения: 747
Eто една идея какво да направите в каръшkи ден:
http://slackpack.net/?q=node/410
 Mr. Green Joy

# 6
  • Мнения: 4 806
и на мен първа мисъл "Че кой ги няма"...
Случвало ми се е, че даже съботата беше тръгнал да е такъв...
в такива дни просто съзнателно преустановявам всчико, каквото мога да си позволя...

Общи условия

Активация на акаунт