Миризмата от новите мебели-как да я премахна?

  • 6 988
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Купихме на Калоян легло и ракла, обаче миризмата от новата мебел е много остра и не мога да го оставя да спи там.
Цялата стая мирише и не се диша  #Crazy
Има ли препарат или някоя хитринка за премахване на тази миризма?

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 13:47 от kalli

# 1
  • Мнения: 1 432
Много ло6и тия ебели бееееееееееееееее Laughing Laughing Peace
Яко проветряване му е майката.Аз ги минавам със спирт ,ако плоскостта позволява-действа!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 751
Много ло6и тия ебели бееееееееееееееее Laughing Laughing Peace
Яко проветряване му е майката.Аз ги минавам със спирт ,ако плоскостта позволява-действа!  bouquet

Еееейййй, спукахте ме от бъзик  Laughing
Вчера написах, че се "епилирам с кафе", вместо "ексфолирам".
Днес "ебели"... Joy Joy Joy
Изобщо само бръмбари са ми в главата явно  Joy
И аз ще пробвам със спирт, дано стане  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 858
Със спирта внимавай да не съсипеш плоскостите.
По магазините има хубави препарати за мебели пробвай с тях и хубаво проветри за ден два.

офф: В първия момент ми хрумна да ти кажа да премахнеш миризмата от новите мебели като ги направиш стари за ден два.

# 4
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
      Опитай с "Пронто" за дърво,но не спрей,а това,което е за паркет-мирише на "цигарена"дъвка Laughing и поема в дървото,като същевременно го "подхранва". После да се похвалиш!  Wink

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами и аз страдам от тази миризма, всички мебели са ни нови в къщата и мирише на лаковете им и аз се упоявам вече ooooh!, няма отмирисване братче #2gunfire. Цяло лято разтворени врати и прозорци и пак си пахне, ужасТ!

# 6
  • Мнения: 1 190
Бях чела в едно списание, да се свари мляко и да се сложи както си е в тенджерката в гардероба да речем, при вас обаче е ракла, така че сложи тенджерката вътре, а може и под леглото една. Така докато изстине, уж обира миризмата на новите мебели.

п.п. Само слагай нещо под тенджерката, да не ти остане спомен от дъното й завинаги вържу мебелите Wink

# 7
  • Мнения: 2 751
офф: В първия момент ми хрумна да ти кажа да премахнеш миризмата от новите мебели като ги направиш стари за ден два.
Тук нещо не схванах  newsm78 Laughing

# 8
  • Мнения: 2 751
Бях чела в едно списание, да се свари мляко и да се сложи както си е в тенджерката в гардероба да речем, при вас обаче е ракла, така че сложи тенджерката вътре, а може и под леглото една. Така докато изстине, уж обира миризмата на новите мебели.

п.п. Само слагай нещо под тенджерката, да не ти остане спомен от дъното й завинаги вържу мебелите Wink
Може да пробвам с млякото.  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 751
Ами и аз страдам от тази миризма, всички мебели са ни нови в къщата и мирише на лаковете им и аз се упоявам вече ooooh!, няма отмирисване братче #2gunfire. Цяло лято разтворени врати и прозорци и пак си пахне, ужасТ!
Хич не искам да го слагам детето в тая миризма  newsm78
И без това има алергична кашлица напоследък, според УНГ-то е от препарати...Само това липсва сега, с тая кашлица...

# 10
  • Мнения: 634
мислех,че само с проветряване за няколко дена ще стане, но не.миналата седмица пробвах с пронто и има ефект Peace

# 11
  • Мнения: 2 751
мислех,че само с проветряване за няколко дена ще стане, но не.миналата седмица пробвах с пронто и има ефект Peace
кое? спрея или това, което е за паркет?

# 12
  • Мнения: 634
мислех,че само с проветряване за няколко дена ще стане, но не.миналата седмица пробвах с пронто и има ефект Peace
кое? спрея или това, което е за паркет?
спрея

# 13
  • Мнения: 2 751
мислех,че само с проветряване за няколко дена ще стане, но не.миналата седмица пробвах с пронто и има ефект Peace
кое? спрея или това, което е за паркет?
спрея
Ще пробвам, мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт