Часовник със снимка -он-лайн поръчка?

  • 3 361
  • 20
  •   1
Отговори
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
В един от он-лайн магазините за децата гледах изработка на часовник със снимка която аз ще дам.Струваше 15 лв и  съм решила да направя такъв подарък на близък човек.Да ама сега вече забравих кой беше сайта и от сутринта ги разглеждам безуспешно може би е било реклама и не стои все на първа и затоване мога да го намера.Ако някой може да ми даде линк ще съм мног благодарна.

# 1
  • Мнения: 5 255
това ли е?. От тук.

# 2
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
А точно това брагодаря много   bouquet

# 3
  • Мнения: 216
скоро разбрах, че и кодак Сф ще вкарват тези услуги в пикадилитата; във варна във всяко пикадили си правим ключодържатели, часовници, календари и т.н. Готинкото е, че сам може да си направиш оформлението Party

# 4
  • Мнения: 1 881
скоро разбрах, че и кодак Сф ще вкарват тези услуги в пикадилитата; във варна във всяко пикадили си правим ключодържатели, часовници, календари и т.н. Готинкото е, че сам може да си направиш оформлението Party

Много интересно звучи това, и къде има "Пикадили" в София newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
скоро разбрах, че и кодак Сф ще вкарват тези услуги в пикадилитата; във варна във всяко пикадили си правим ключодържатели, часовници, календари и т.н. Готинкото е, че сам може да си направиш оформлението Party

Много интересно звучи това, и къде има "Пикадили" в София newsm78
В Мола

# 6
  • Мнения: 1 881
Този на Стамболийски ли, нали има и друг, на Хемус?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Този на Стамболийски ли, нали има и друг, на Хемус?
Има да,в Сити центъра. Peace

# 8
  • Мнения: 1 030
Във всички магазини Пикадили ли може да се направи и какви са цените?

# 9
  • Мнения: 1 327
страхотна идейка! дайте отзиви после този часовник добре ли изглежда и на живо! Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз си направих в нашето Пикадили,дребния с Мечо Пух и разни животни от филмчето.Много са сладурски,бабите се разтопиха.Не помня точно колко струваше,но нямаше 10 лв.Някъде към 8-9 лв.

# 11
  • Мнения: 4 155
Удобно ли е да пуснеш снимка, за да видя как изглежда? Това часовник с твоя снимка ли е?
Иначе Пикадили има и в 2-та мола -  и в този на Стамболийски, и в този на Хемус.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Удобно ли е да пуснеш снимка, за да видя как изглежда? Това часовник с твоя снимка ли е?
Иначе Пикадили има и в 2-та мола -  и в този на Стамболийски, и в този на Хемус.
Мен ли питаш.Ако е мен след обяд ще сляза до едната баба да го снимам.Може и с твоя снимка,може и те да ти го снимат,без разлика в цената.

# 13
  • Мнения: 4 155
Да, Глухарче. Стига да е удобно - те моля да го снимаш. Мисля, че е много интересна идея за коледен подарък за бабите.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Все пак имай предвид,че това е от миналата година,то и тогава си имаше 7-8 модела. Но сега кой знае какви по-хубави модели има.

Общи условия

Активация на акаунт