Какви коледни промоции има при Вас?

  • 1 212
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте!
Предстоят празници и ми е любопитно какви промоции ви предлагат по Коледа и Нова година?
Вие сте  Hug

# 1
  • Мнения: 7 605
Никакви.

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И тук няма. Има по време на разпродажбите през януари.

# 3
  • Мнения: 1 854
И тук няма. Има по време на разпродажбите през януари.
Наистина няма все още.Единственото което виждам е намалени коледни картички, хартия за подарьци и малки украси.

# 4
  • Мнения: 2 825
При нас няма коледни промоции, намаленията започват на 7-ми януари. Обикновено 2 дена преди Коледа намаляват украсите, типичните коледни храни и предмети, за да могат да продадат колкото се може повече от нещата, които няма да са актуални след празниците.

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
В момента за Halloween продват костюмите и бонбоните на по-ниски цени Wink Като мине този празник започват коледните оферти.
Най-често срещаното е "купуваш 2, третото ти е безплатно", третото е най-евтиното разбира се Wink Аз рядко се възползвам от такива оферти, защото никога не мога да намеря 3 неща, който да ми харесат от офертата  newsm78 Максимум 2 и третото насила го намирам  Rolling Eyes
Иначе големите разпродажби са чак януари  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 825
......
Най-често срещаното е "купуваш 2, третото ти е безплатно", третото е най-евтиното разбира се Wink .........

Това само по Коледа ли го имате? При нас такива оферти има целогодишно, затова не ги броя за Коледни. Другата често срещана е 2 еднакви артикула - втория е с 50% намаление.

# 7
Търся идеи за коледна промоция за магазините на фирмата, в която работя. Иска ни се нещо по-различно и интересно....

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Това само по Коледа ли го имате? При нас такива оферти има целогодишно, затова не ги броя за Коледни. Другата често срещана е 2 еднакви артикула - втория е с 50% намаление.
Целогодишно, но артикулите се сменят в зависимост от сезона и празника. В момента са Халоуинските продукти, после са Коледните  Mr. Green
И това с 50% офф от втория артикул го има. Или да речем, ако похарчиш например 50 паунда дават ти 5 отстъпка Wink при 100, отстъпката е 15. Стимулират те да харчиш повече и понякога, за да хванеш оферта, купуваш ненужни неща и накрая излиза, че ти е излязло по-скъпо  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 098
По принцип тук целогодишно има и промоции и разпродажби.
За Коледа има страшно добри оферти на техника,телефони,дрехи,игра4ки,злато,сребро,обувки,бельо,храна и какво ли оЩе не,няма смисъл да изброявам вси4ко,4е трябва да пиша  много. Wink
Провокират те по вси4ки възможни на4ини да хар4иш яко.
Но най_голямата веселба настъпва след празниците.Тогава дори яките промоции изглеждат бледи в сравнение с цените,които поставят след това.

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Но най_голямата веселба настъпва след празниците.Тогава дори яките промоции изглеждат бледи в сравнение с цените,които поставят след това.
...и като отворят кортинглеса на 7.01. стой та гледай! Mr. Green Laughing
опашкиииии, сън не спали... като се юрнат в магазина на бегом, баби, дядовци, млади, още по-млади на въже държани Mr. Green

# 11
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И тук сезонните разпродажби запо4ват в на4алото на януари. Ина4е целогодиШно си има промоции " КупуваШ 3 плаЩаШ две" или намаления на разни определени артикули в определени дни.

# 12
  • Мнения: 2 825
Но най_голямата веселба настъпва след празниците.Тогава дори яките промоции изглеждат бледи в сравнение с цените,които поставят след това.
...и като отворят кортинглеса на 7.01. стой та гледай! Mr. Green Laughing
опашкиииии, сън не спали... като се юрнат в магазина на бегом, баби, дядовци, млади, още по-млади на въже държани Mr. Green

Че и до бой стигат понякога  hahaha   hahaha Много ми е интересно да гледам новините на 7 януари вечерта - редовно дават скубане на коси и крясъци  Joy Joy Joy
Варна, най хубавите и изгодни за магазините промоции са 2-рото на 50% от цената или купуваш 3, като 3-тото (най-евтиното) е безплатно. Така се правят хубави обороти, стимулираш клиентите да изхарчат повече пари.

# 13
  • Мнения: 2 093
Тук са на вьлна хелойн, който е в края на месеца, но веднага след това започва коледното настроение за да повдигне покупателския дух на хората. Винаги има много продажби преди и след коледа. На 26 декември е боксинг дай, когато всички магазини правят страхотни намаления ( или поне така се води) и хората тьрчат да пазаруват. Коледа е весела тук, защото имаш всички тези украси и коледна музика.

# 14
  • Мнения: 3 098
Но най_голямата веселба настъпва след празниците.Тогава дори яките промоции изглеждат бледи в сравнение с цените,които поставят след това.
...и като отворят кортинглеса на 7.01. стой та гледай! Mr. Green Laughing
опашкиииии, сън не спали... като се юрнат в магазина на бегом, баби, дядовци, млади, още по-млади на въже държани Mr. Green

Че и до бой стигат понякога  hahaha   hahaha Много ми е интересно да гледам новините на 7 януари вечерта - редовно дават скубане на коси и крясъци  Joy Joy Joy
Варна, най хубавите и изгодни за магазините промоции са 2-рото на 50% от цената или купуваш 3, като 3-тото (най-евтиното) е безплатно. Така се правят хубави обороти, стимулираш клиентите да изхарчат повече пари.
Eй как ме разсмяхте само! hahaha
Аз как то4а зъби за Коледата,ако знаете. smile3508Събираме се и ние на групи4ка,4е то ина4е кой да ти пази дрехите,докато тър4иш наляво надясно? Mr. GreenАма верно,шоуто е пълно,само като видиш как се гледат кръвожадно и как се мяткат. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт