Помоооощ! Хлебарки!!!

  • 3 370
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 104
Вече се побърквам, НАВСЯКЪДЕ СА #Cussing out Пръскала съм безброй пъти, и фирма сме викали. Ефектът е една-две седмици и пак се почва. Не оставяме храна, вкъщи е чисто, това лято правихме ремонт и сменихме почти всички мебели. Имаше малко затишие, сега пак са плъзнали. Нощес една ме беше полазила по ръката, изпаднах в истерия като ги видях отново.

Ама не мога да убедя тъпите си съседи да викнем да напръскат от 1вия до 9тия етаж и общите помещение, макар че като се раздели сумата изобщо не е скъпо #Cussing out

Незнам какво да правя вече, ако някоя от вас има подобен проблем ,който е съумяла да разреши по някакъв начин  ooooh!, да пише, ще съм й БЕЗКРАЙНО благодарна .  bouquet

# 1
  • Мнения: 24
Аз имах същия проблем и една приятелка ме посъветва да си купя един препарат КЛИНЕС червена кутия и вътре има малки кутийки пълни с някакъв препарат.Поставят се из цялата къща и постепенно хлебарките изчезват. Аз съм доволна , защото след първата седмица изчезнаха и повече не съм виждала тези гадини.
Успех в борбата с тях!   

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Фирма се вика поне 1път годишно. Аз звънях на 866422, не знам как се казва фирмата. Дойдоха миналия август и напръскаха. След месец дойдоха и мазаха с паста по контакти, шкафове, ъгли и бани. Е, още стои, засъхнала, но не смея да я махна. Вече година и 2месеца нямаме нищо  Praynig

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз пръскам с РАЙД и съм наслагала къщички за хлебарки по целият апартамент! Зад мебелите, в банята, зад кухненските шкафове и т.н.
Пръскам и в чешмите - защото излизат и оттам, вътре в самите чешми, а после заминавам на гости два - три дни, източвам хубаво водата и нямам проблеми от около година  Hug дано и занапред да е така!

# 4
  • Мнения: 9 092
Ние вкъщи имахме от онези черните огромните хлебарки, от сума ти неща и отрови дето съм изпробвала, най-ефикасно се оказа Killtox. Пръскаш хлебарката и умира за секунди, пръскаш откъдето излизат или на определни места и всичко е ок. Препоръчвам ти го горещо.

# 5
  • София
  • Мнения: 639
И аз имах същия проблем допреди 1 година и тогава познати ми дадоха телефона на една фирма  8520813 и 0887685062 - Таня. Записах се и чаках около 1 месец докато дойдат всъщност те ти насрочват ден и час. Не вземат много скъпо значи на мен за 96 кв. м. ми взеха 36 лв.
оттогава всичко което е летящо и пълзящо умира, независимо че съседите не са пръскали.
P.S аз се видях в чудо като напръскаха хората си тръгнаха и после гледай какво става от умрели хлебарки Simple Smile мъжО като се прибра вече бях събрала около една лопатка  hahaha , той се бъзикаше че му ги събирам за да му ги сготвя  Joy

# 6
  • Мнения: 9 092
Вече се побърквам, НАВСЯКЪДЕ СА #Cussing out Пръскала съм безброй пъти, и фирма сме викали. очва. Не оставяме храна, вкъщи е чисто, това лято правихме ремонт и сменихме почти всички мебели

Има и още нещо: не зависи от вас дали ви е чисто или мръсно, те гадините по тръбите и канализацията пълзят Sick

# 7
  • Мнения: 805
Досега ефект единствено от Globul - гел

# 8
  • София
  • Мнения: 2 104
Ние вкъщи имахме от онези черните огромните хлебарки, от сума ти неща и отрови дето съм изпробвала, най-ефикасно се оказа Killtox. Пръскаш хлебарката и умира за секунди, пръскаш откъдето излизат или на определни места и всичко е ок. Препоръчвам ти го горещо.


ползвала съм го доста пъти, отначало беше супер, вече не им действа, предполагам, че са развили някаква резистентност Sad  иначе съм ползвала още Райд- нулев ефект Sad, Байгон- нулев ефект...  сега пак ще звъним на фирма, почти съм сигурна обаче , че съседите отдолу и отгоре ги имат в изобилие и те пак плъпват след известен период от време  ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 104

къде мога да го намеря този гел newsm78

# 10
  • Мнения: 9 092
отначало беше супер, вече не им действа, предполагам, че са развили някаква резистентност

Малеее...дано не се налага да пръскам често, че ако и моите станат мутри... Crazy
Успех, пробвай с гела на Калпазанка Simple Smile

# 11
  • Мнения: 805
Винаги съм го купувала от Метро. Между 5 и 7 лева е. Имахме страшно много хлебарки в кухнята и сервизното. Намазах всички задни и вътрешни ръбове на шкафчета, уреди, первази. Всичко изчезна за седмица. Появиха се няколко след повече от 6 месеца. Просто намазах отново и всичко е ок.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356

 newsm10
Това чудо умори до крак хлебите у нас - вече 5та година нямаме, а преди тичкаха, тичкаха из кухнята. около 5-6 лв е, има го и във Фантастико.

# 13
  • Мнения: 22 867
Опитайте и едно българско средство - продълговати картончета, които се поставят по вратички на шкафове и изобщо по местата, където се показват хлебарките. Не си спомням как се казваха точно, но представляват картончета, количеството е за един апартамент, пликчето струва някъде около лев и малко стотинки. Намазани са от едната страна с нещо и аз ги лепях с лентички лейкопласт. При нас това нещо се оказа много ефективно. Не знам мори ли ги или ги прогонва, но вкъщи тая гад изчезна. Само хубаво гледайте срока на годност върху пликчетата.

# 14
  • Мнения: 634
Аз в нас съм се въоръжила доста, но все пак мисля и да извикам и фирма.Наслагала съм от хлебомора-кубчетата-някои казват,че помага и от лентичките съм наслагала, но те миришат на храна и кучето постоянно ходи и ги души, оня ден сложих и от Globol  и тази сутрин гледах една гадина как обръща крака  Twisted Evil

korNeliq ,знаеш ли дали препаратите, с които пръскат от тази фирма, са опасни за домашни любимци,щом е толкова силен? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт