кога бебчето ви се обърна за първи път от гръб на корем?

  • 1 034
  • 26
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Споделете, моля ви, кога се обърнаха бебчовците ви, тъй като моето е почти 4 месеца, но все още не се е обърнал. rotfImbo

# 1
  • Мнения: 702
Мария се обърна доста късно- края на петия месец. Бях започнала дори да се притеснявам. При всяко дете е индивидуално. Peace

# 2
  • Мнения: 1 101
Моят син пък още по-късно - около 10 - 11 месец. И аз много се притеснявах, но всичко си му беше наред. И с пълзенето много закъсня - чак след като проходи, около годинката

# 3
  • Мнения: 4 447
Моят син на 4 мес падна за пръв път от спалнята търкаляйки се, но всяко дете си е различно. Племенничката ми на 8 мес още не можеше да сяда, а пък мая щурчо на тази възраст ходеше, като го държах за едната ръчичка. Толкова са различни!

# 4
  • Мнения: 4 621
На 4 месеца Peace

# 5
  • Мнения: 9 894
някъде около 4тия месец.

# 6
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Моят син се обърна за първи път на 4 м.,познавам детенце което се обърна на 10месеца.

# 7
  • Мнения: 2 897
Всяко детенце се обръща по различно време,когато то си реши Wink Simple Smile
Моят син се обърна в началото на шестия месец.Не съм се притеснявала ни най-малко Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 272
Ние вкъщи може би отглеждаме бъдещ спортист. Обърна се 5-6 дни преди да навърши 3 месеца, а от началото на 6-тия вече лази,сяда и се изправя сама.Педиатърката ни е шашната,ние също!

# 9
  • Мнения: 1 555
Обърна се към края на 3 месец !

# 10
  • Мнения: 409
Правеше опити, но се обърна точно на 4 месеца.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
На 5 месеца. Grinning

# 12
  • Мнения: 1 101
5 месеца.

# 13
  • Мнения: 425
Края на 5 месец.

# 14
  • София
  • Мнения: 429
На 4 месеца и половина се обърна за първи път,но и сега не го прави често.

Общи условия

Активация на акаунт