Esberitox за дете на 1 год. ?

  • 1 016
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
аз взимам няколко поредни сезона есберитокс за профилактика на грипа. нашата педеатърка каза, че може да давам и на дъщеря ми, която е почти на 1 г., но под формата на капки. това не било лекарство, а билков извлек. препоръча 3 пъти на ден по 10 капки.
някой може ли да ми каже дали е безопасно да давам на детето такива  препарати за подсилване на имунната система или още ни е много рано. благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 511
аз съм давала на моето дете и още давам,той е на година и 2 месеца,даже му давам хапчета като ги стривам и ги слагам в храната,това е ехинацея безобидно е ,и ако не помогне няма да навреди,така че давай спокойно

# 2
  • Мнения: 408
Аз съм давала на Ива на 1 г., но както и при каката - никакъв ефект.

# 3
  • Мнения: 3 042
Есберитокса си е имуностимулатор. На тази възраст е най-добре да се избягва даването на имуностимулатори и да се остави детето по естествен път да си изгради имунитет.

Не си мисли, че като дадеш Есберитокс детето няма да боледува.

Аз на малкият не давам нищо освен витамини / и тях  давам само, защото сурови плодове не яде/.

# 4
  • Мнения: 511
така е при всеки няма ефект но кажи какви витамини даваш  rubi

# 5
  • Мнения: 1 190
И аз съм давала и дори в момента пак давам 4 пъти по 10 капки, защото малката е със сополки.
Мисля, че няма проблем Peace

# 6
  • Мнения: 6 461
Есберитокса си е имуностимулатор. На тази възраст е най-добре да се избягва даването на имуностимулатори и да се остави детето по естествен път да си изгради имунитет.

Не си мисли, че като дадеш Есберитокс детето няма да боледува.


Точно .И аз така мисля. Peace

# 7
  • Мнения: 3 042
но кажи какви витамини даваш  rubi

На каката давам Марсианци /на Валмарк/ или Центрум джуниър, а на малкият миналата година Мултисаностол сироп, а тази година Мулти - табс от 1 до 4г на табл.

Общи условия

Активация на акаунт