Покани за рожден ден

  • 4 862
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Майчета,откъде да си разпечатам покани за рожден ден?

# 1
  • Мнения: 426
И аз искам.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Повечето фирми, които правят визитки, могат да ви направят и поканите!

# 3
  • Мнения: 1 364
Продават се малки картички, на който пише "Покана за рожд.ден, кръщене"

# 4
  • Мнения: 2 584
а в София къде се продават покани за кръщене

# 5
  • Мнения: 1 370
Аз много обикалях да търся покани за кръщене и никъде не успях да намеря такива. Съвсем случайно се разхождах по магазините в ЦУМ. На 2 етаж има магазин за сувенири и там правят сватбени покани. Заговорих се със собственичката и тя ми направи перфектни покани. Цялата е сатенена и отгоре беше надписана със седефен маркер. Бяха малко скъпи, но си заслужаваше

# 6
  • Мнения: 539
във всяка книжарница продават от тези малки покани за рожден ден и др. поводи, много са сладки. Има и електронни - виж www.start.bg Ако ти се занимава има готови шаблони във Фотошоп-а

# 7
  • Мнения: 56
Може ли някой да ми помогне, търся си сайт с покани за ЧРД който се оцветяват от детето. Преди две седмици си намерих един сайт с такива покани, анимации за оцветяване и др., но го забравих newsm78.

# 8
  • Мнения: 1 492
това намерих, ако ти е от помощ за сега http://www.malchugan-velikan.com/pokani.php
Ще се включа пак

# 9
  • Мнения: 56
да върши ми работа, благодаря ти Камелия, не е това което бях намерила но може и някой друг да ми пише.

# 10
# 11
  • Мнения: 56
да тези търсех n@ti благодаря ти много. не искам готови а сами да си ги направи ме с малката.

# 12
  • Мнения: 56
znam.bg е сайта който търсех но бях забравила къде съм ги гледала. там има и други интересни неща не само за децата.

# 13
  • Мнения: 6 390
Мерси за сайтовете   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт