JP - педиатър в Студентски град?

  • 6 148
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Мили мами, препоръчайте моля ви добър JP - педиатър в района на  Студентски град. От тази Студентска поликлиника нямам много добри спомени и впечатления, но все пак.
Чакаме бебо съвсем скоро - терминът ми е тази събота и ще ми почогнете много с вашите мнения. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 655
Д-р Елена Иванова, много добър педиатър и човек. Помни всичките си пациенти, както и историята на заболяванията им, не предписва антибиотици току-така. Кабинета и се намира в 'САНА' ООД (входа на САНА е врата до врата са със Студентска поликлиника). Хубавото е, че в САНА работят само педиатри и можеш да разчиташ дори и в събота или неделя на дежурен педиатър там.
Иначе за д-р Иванова мога да говоря много и само хубави неща.
тел. 0888936128
в САНА - 8626391
четни дни - след обед
нечетни - сутрин

# 2
  • Мнения: 121
Светла, благодаря за бързия отговор!

Иначе каква е процедурата за записването? Отиваме с бебчо като се роди или тя идва на посещение у дома.  Може и глупави въпроси да задавам, ама като ни е за първи път Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 1 655
Аз отидох в кабинета и малко преди да родя, видях я, говорих с нея. Каза ми да си запиша телефоните и и таткото да се обади един ден преди да ни изпишат от родилното, за да дойде тя още в същия ден да види бебето.
Покрай една друга разисквана тема във форума ще уточня, че не е взимала и стотинка за посещението в къщи.

# 4
  • Мнения: 455
Виж този линк, въпреки че е за 25  поликлиника, има два или три постинга за лекари в Студ.град
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=204224#204224

# 5
  • Мнения: 121
Светла, благодаря за съвета, ще постъпя като теб, все пак друго е да се видя с нея предварително. Чудесно е, че прави посещения у дома и още по-чудесно, че го прави от професионални подбуди.
А вие от колко време сте при нея?

Веселка, благодаря за линка, ще го разгледам.

# 6
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Svetla1
Д-р Елена Иванова, много добър педиатър и човек. Помни всичките си пациенти, както и историята на заболяванията им, не предписва антибиотици току-така. Кабинета и се намира в 'САНА' ООД (входа на САНА е врата до врата са със Студентска поликлиника). Хубавото е, че в САНА работят само педиатри и можеш да разчиташ дори и в събота или неделя на дежурен педиатър там.
Иначе за д-р Иванова мога да говоря много и само хубави неща.
тел. 0888936128
в САНА - 8626391
четни дни - след обед
нечетни - сутрин



Подкрепям казаното от Svetla1...

Няма да съжаляваш, ако повериш живота на Слънчицето  в нейните ръце - невероятна е и като професионалист, и като човек!

# 7
  • Мнения: 1 655
Теди е при д-р Иванова от самото раждане (сега е на 2 години),  след това и аз се прехвърлих при нея.

# 8
  • Мнения: 277
И аз съм за д- Иванова, прекрасен човек и професионалист. Само ще ти кажа, че когато родих имахме проблеми с наддавнето и кърменето на бебо и за първият месец сме ходили поне 10-15 пъти на консултации без никакви проблеми,а тя взе проблема доста присърце и отговорно, което май напоследък се среща доста рядко. Не ти налага схеми на хранене и отглеждане на детенце, дава съвети, но е много широко скроен човек.
Вече е и мой личен лекар и на цялото ни семейство.

# 9
  • Мнения: 4 358
Д-р Иванова е педиатърка и на моя син.
Дано ви вземе, защото е много натоварена!

# 10
  • Мнения: 121
Мами, страхотни сте! Simple Smile

Непременно ще се вслушам в съветети ви и после ще споделям впечатления!!!

# 11
  • Мнения: 1 655
Предлагам да направим клуб на почитателите на д-р Елена Иванова;)))

# 12
  • Мнения: 4 358
Светле,
ако се окаже, че моят и твоят личен лекар е един и същи човек, ще призная случайностите  Grinning
П.П. Нали и гинекологът ни е един и същ  Wink

# 13
  • Мнения: 1 655
Теди, като гледам възрастта на дечковците ни, трябва да сме се засичали в Студентска поликлиника преди да се родят:)

# 14
Едва ли има в Студенстска поликлиника по-добра от д-р Иванова. Само че пациентите вече май й идват в повече - трудно е да обръща достатъчно внимание на дечицата, особено на по-големичките. Това го казвам, защото мога да направя сравнение - преди шест години, когато се роди по-големият ми син, тя идваше у дома поне веднъж месечно през цялата първа година от живота му - просто така, профилактично. Е, оттогава не й се е случвало да ни направи домашно посещение, дори при 39 градуса температура и непрестанно повръщане.
Иначе гласувам с две ръце за нея Stuck Out Tongue !

Общи условия

Активация на акаунт