Стимулиране на овулация

  • 787
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 035
Здравейте,момичета.Не знам до колко ще мога да обясня проблема,защото става въпрос не за мен,а за един от най-близките ми хора-моята кума.Това,което се оказа при нея е,че няма овулация.Първо пи хормони,за да й вкарат нейните в норма,а сега стимулират овулация,но не знам точно как.Лошото,е че нищо не се получава.Моля,ако някой има подобен проблем или информация за добри специалисти в тази област да помогне PraynigЩе съм благодарна на абсолютно всичко!!!!!!!!!!!

# 1
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
при кого се лекува?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 035
За съжаление не мога да дам никакви подрабности,не иска да говори за това и ми казва само най-основното,самата аз имам дъщеричка на 2 месец и половина,което прави разговора ни на тази тема още по-невъзможен.За това ще съм благодарна на всякакви отговори.

# 3
  • Мнения: 1 950
Ами ние трудно можем да ти дадем отговор на твоя въпрос. Най-вероятно приема медикаменти за стимулиране на овулацията. Сигурно я проследяват и правят фоликуметрия.
Аз така и не разбрах с какво точно трябва да помогнем?

# 4
  • Мнения: 1 546
Здравей!Аз имах ве4е една стимулация в началото на септември, която за съжаление завърши доста зле за мен - с хиперстимулация по повод на която бях поизмъчила момичетата тук, за което им балгодаря Трудно е така без да знаем какъв е проблема, какви изследвания е правила и т.н. да коментираме много обстойно, но няма защо да се тревожиш излишно за твоята приятелка. Това, че от една стимулация не се е получило не е повод за големи тревоги. Разпитай я къде и при кого се лекува. Успех! Hug

# 5
  • Мнения: 4 302
Най-добре е, ако тя има достъп до интернет, дискретно да и вметнеш за нашия форум. Не е първата, за съжаление няма и да е последната с подобни проблеми - срамно няма. Опитай се да я убедиш. Като споделя тук, поне част от напрежението й ще отпадне.

# 6
  • Мнения: 7 716
Кажи на кумата ти да се регистрира тук.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 894
Преди стимулация е добре да се направи спермограма,   изследване за проходимостта на тръбите
  и хормони

Общи условия

Активация на акаунт