Бронхо-ваксом-доволни ли сте-мнения....

  • 1 294
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами,синът ми пие Бронхо-ваксом вече сме на втората десятка.Моля за вашите мнения спрямо него.Доволни ли сте или ако не сте защо?Лекарката ни каза че това било вид ваксина.Така ли е според вас .Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 1 425
Не сме го пили ние,но прятелката ми миналата година го пиха,ами цяла зима бяха болни.Не мога да ти кажа повече по въпроса ти!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 650
при нас не забелязах да има ефект. Разболя си се детето, изкара си тежкия грип със сума ти усложнения, само дето бях назад със сума ти пари . Обаче тъпо и упорито, решавам напролет пак, пак си се разболя пролетта от няква вирусна история, пак усложнения и така.

# 3
Доволна съм.
Не минаваме без сополки и кашлица, но значително по-слаби от годините, в които не съм давала.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
давала съм го на щерката 3 поредни години и пролет и есен. Не се е разболявала нищо сериозно, при все, че е с махнати сливици.
Аз лично съм супер доволна от продукта  Peace

# 5
  • България-София
  • Мнения: 573
Ние го пихме миналата година и не сме имали белодробни заболявания в тежка форма за разлика от по-предишната година.
Не смея да твърдя, че е благодарение на бронховаксома, защото пиеха и имуностимулатори - ADL-for kids, сироп от черен бъз.

# 6
  • Мнения: 694
можете ли да ми кажете по кое време на деня го давате. Забравих да питам в аптеката?

# 7
  • Мнения: 2 732
можете ли да ми кажете по кое време на деня го давате. Забравих да питам в аптеката?
Сутрин един час преди ядене

# 8
  • Мнения: 3 042
можете ли да ми кажете по кое време на деня го давате. Забравих да питам в аптеката?

Сутрин на гладно и след това веднага яде.

Моята дъщеря пие Бромховаксом от години през есента, но въпреки това си продължи да боледува често. Може и да има някакъв ефект, но при нея не е кой знае какъв.
Чак, когато тръгна в първи клес започна да боледува по-малко и по-леко, но може би вече с течение на годините придоби някакъв имунитет.

Общи условия

Активация на акаунт