Защо затварят "Софияленд"?

  • 1 287
  • 15
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 181
Знае ли някой защо затварят "Софияленд"?  http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-10-16&article=164400

# 1
  • Мнения: 68
Защото са на загуба и имат кандидат-купувач на земята, който дава достатъчно.

# 2
  • Мнения: 529
защото са на загуба и ще строят жилищни сгради на терена.
 Жалко newsm45

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
щото беше псевдоувеселителен парк  Wink

# 4
  • Мнения: 15
  Защотото ще строят там офиси и магазини и ще печелят повече от колкото сега.
  Затварят го от алчност .Все едно да затворят Дисниленд.
Но на кой му пука за децата ,щом има пари  - те са без значение

# 5
  • Мнения: 1 753
 Защотото ще строят там офиси и магазини и ще печелят повече от колкото сега.
  Затварят го от алчност .Все едно да затворят Дисниленд.
Но на кой му пука за децата ,щом има пари  - те са без значение

Не е точно така. София ленд няма нищо общо с Дисниленд.... ама нищичко общо!!!
Мен не ме касае това, защото първо местоположението беше на майната си - поне за мен. И второ - цените спрямо качеството на обслужване никак не ме устройваше. Да го затварят!  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 2 309
Че ходи ли някой там? newsm78
В смисъл,достатъчно доходоносно ли е?
Всеки си знае,няма да е от хубаво-кой бяга...

# 7
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Това се нищи тук за н-ти път.
И все още има хора да вярват в идеята как видите ли затваряло, защото било на загуба.
Само да вметна, че 5-10 мин с кола от НДК прудно може да се нарече на майната си. Ако случайно се появи друго такова място, то ще бъде ама наистина на майната си. И още една вметка. Това са цените в Калифорнийския Дисниленд. http://disneyland.disney.go.com/disneyland/en_US/reserve/ticketL … TicketListingPage
Което можем да сравним с $10 целодневна детска карта за всички съоръжения, както беше последно със супер надутите цени. Изобщо не сравнявам двата атракциона, но понеже се заговори за цена спрямо това което получаваш, ми се стори уместен линк.

# 8
  • Мнения: 88
Според мен не е правилно да се закрива "София ленд" , е наистина не е като "Дисниленд" , но си имаше и своите добри страни.Големи жилищни комплекси , магазини и т.н.  има достатъчно в София , но такова място за децата няма. Била съм в "Дисниленд " в Париж - няма нищо общо ,  както като атракциони , но като и цени.

# 9
  • София
  • Мнения: 418
А защо сравнявате цени за различни паркове в различни страни? Тогава сравнете и доходите. Аз също съм била в голям увеселителен парк в Корея. Да Софияленд ми се стори смешен, но всички паркове започват с малко и се разрастват. Жалко е, че го затварят! А местоположението - който иска ще иде.

# 10
  • Мнения: 5 468
Мен не ме касае това, защото първо местоположението беше на майната си - поне за мен. И второ - цените спрямо качеството на обслужване никак не ме устройваше. Да го затварят!  Crossing Arms
Peace Peace Peace

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Стига бе, хора! Хубав си е парка!  Peace

# 12
  • Мнения: 2 309
Мен ме е страх от такива люлки и не ме бърка наистина Mr. Green да го затварят.

# 13
  • Мнения: 6 167
защото някой врътна далавера със земята под Софияленд.

не знам др. атракционен парк почти в центъра на града
винаги са изнесени извън населените места.
по-удобно е - хем повече земя за атракциони, големи паркинги ( неплатени Wink)
и тн. дано им дойде муза и намерят инвеститори за истински атракционен парк.
софияленд беше един компромис , тип "като няма риба и рака е риба".

# 14
  • Мнения: 239

За теб кое би било по-важно: да се радват децата ти или да направиш 20на милиона, а? Мисля, че нямаше нужда от такава тема.

Общи условия

Активация на акаунт