От коя бензиностанция зареждате?

  • 12 422
  • 64
  •   1
Отговори
Здравейте мами,

имам едни въпросчета за бензиностанциите
От къде зареждате най - често и защо ?
На коя  бензиностанция не одобрявате обслужването ?

ще се радвам да споделите впечатления и препоръки.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
не харесвам обслужването на повечето бензиностанции на лукойл и на някои от омв.
харесвам обслужването на повечето бензиностанции на шел. знам, че те за своя автопарк ползват същите продукти, които продават и на масовия потребител и им имам доверие. пък и знам, че ако стане издънка, мога да се оплача и ще има реакция.

та така, зареждам предимно на шел. тази сутрин дори ходих да си сменя поредното ферари, защото се оказа, че при снощното зареждане съм дублирала модела.

# 2
  • Мнения: 2 663
Зареждам предимно на ОМВ, защото ми е най-близо и на път.
Карам дизелова кола, а истинския дизел е САМО на ЕКО- гръцките бензиностанции, не Еко петролиум.Цистерните идват директно то Гърция.На всички останали горивото е от нефтохима ,но с различни примеси и не мога да съм сигурна какво слагат вътре, а ремонта на колата ми няма да е малко.
Семеен познат за малко да осъди Шел, но след заплахата от дело го обезщетиха доста подобаващо (колкото колата,ако не и повече), само и само да не се даде гласност. Доказа се , че  проблема е дошъл точно от горивото на Шел - вода в бензина, става дума за кола ,която не беше никак евтина.
След този случай никой от хората около нас не зарежда в Шел.

За обслужването ми е все тая, ако нещо не ми изнася поставят служителя на мястото му, да не ми  дават продуктите си даром, или се обръщам към когото трябва за да подам оплакване.

Примерно на ОМВ един ден много бързах и ми сложиха гориво за по-малкопари отколкото платих,а и ж интерес на истината аз не погледнах като тръгвах.Разбрах го, защото колата ми показва колко има в ресервоара. Не бях взела бележката и нямаше как да го докажа, но запомних момчето , което ми наля .Естествено пак се оплаках,а точно на тази бензиностанция зареждаме фамилията 5 коли откакто я има и  много добре ни познават и успях да си реша проблема.

# 3
# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Лукоил - защото работят с моята кредитна карта и горивата са им относително добри!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Където закъсам, там зареждам!  Wink
Предпочитам големите вериги - ШЕЛ, ОМВ, Лукойл
Промоцийките на ШЕЛ ме съблазняват, сега събирам ферарита за децата.  Blush
На ОМВ обслужването по автомивките е гадно - като отида с малката кола ме карат да чакам баровците, като отида с лимузината се разтичат от мазнене.  Close  И не мият качествено.
Към Лукойл съществени забележки нямам.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 808
На ОМВ и гръцките ЕКО.

# 7
  • Мнения: 1 448
От ОМВ или Петрол, а от Шел какъв го ядохме.... да не ви разправям  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 547
Лукойл. Най-евтин им е бензина. ОМВ иначе. Най-близо е. ШЕЛ - по възможност никога. Приятел все ядеше дървото от тях - сипва  гориво - едно пише на колонката, друго влиза в резервоара. Нееднократни измами за по-малко гориво.
Еко Елда са много добри също.
На малки и неизвестни нямам доверие.

# 9
  • Мнения: 1 101
ОМВ и Лукойл.

# 10
Мами,

според вас какво трябва да  се добави в обслужването на бензиностанциите ?

Споделете любими и полезни услуги, който сте срещали при пътуване в чужбина


# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
ОМV по принцип. Според майстора, който ми поддържа колата там дизела е най-хубав.
Обаче си имаме една малка бензиностанция в Стара Загора - "Такси газ", която предпочитам. Там горивото е поне с 5 ст. на литър по-евтино от всички останали. Пък и там зареждат всички таксита, което според мъжо е критерий за добро гориво. И си е истина де.

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ALENI , тази тема защо ми прилича на маркетингово проучване? Поне си кажи целта, ако е тази. Тогава и отговорите ще са по-пълни.
Би трябвало да не ни блазнят бензиностанциите, на които горивото е с 0,02лв по-евтино...Защото евтиното понякога излиза твърде скъпо. А да си ги избираме според качеството на горивото, обслужването, глезотийките като измиване на стъклото...

# 13
  • Мнения: 1 564
Лукойл Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
Зареждаме на ОМВ - но на бензиностанцията, която е до Дупница (понеже често ходим до Банско)....там винаги сме със скандал ( за чистотата в тоалетните, за обслужването на касиерите, абе за много неща), с управителката - много нагла жена.

Общи условия

Активация на акаунт