Помогнете ми малко... венге с какъв цвят стени.....

  • 24 394
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 863
Ох знам, че имаше скоро подобна, но не можах да я намеря.
Много драстично и изведнъж си смених виждането за интериора на новия ни апартамент, а нямам много време да разсъждавам, защото другата седмица ще боядисват...
Венге в бокса и хола( понеже са едно Г-образно помещение)  с какъв цвят на стените ще си подхожда? Проблема е, че жилището не е голямо, има малко скосени тавани и май нямам кураж да съм по смела с цветовете, а пък от друга страна хич не искам да стане" бозаво" и безлично и разбира се се притеснявам да не го схлупя като сложа по-ярки цветове.
Доскоро хич не исках и да чуя за венге, мислех всичко да е в светли и пастелни тонове,  но днес гледам, гледам  една направена вече кухня и много взе да ми харесва.... да ама някак ми дойде като гръм от ясно небе тази ми идея, та ако помогнете малко с идей и още по-добре със снимки би било чудесно:)
Имаше една мама със скоро направена такава кухня, ох дано се разпознае коя е, че да пусне снимките пак....

# 1
  • Мнения: 1 190
Със светли стени да има контраст, у нас в хола мебелите са венге, а стените жълто Peace

# 2
  • Мнения: 2 863
не може ли да пуснеш една снимчица, моля Praynig

А пък явно всички запалени по интериора съфорумки днес не са на линия smile3518

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 17:40 от Jaly

# 3
  • Мнения: 8 917
Със стени в пясъчен цвят ми изглежда много добре Peace

# 4
  • Мнения: 410
Колкото и странно да звучи,аз бих го съчетала с розово,но не ярко и то да ползваш два или повече нюанса на розовото.Правила съм го и стои много добре.На тези стени които не са в светлина слагаш по тъмния нюанс,а тези които са в светлина,слагаш по тъмното.Ефекта е страхотен,защото така цвета се оеднаквява и не се помрачава помещението Peace

# 5
  • Мнения: 2 863
Колкото и странно да звучи,аз бих го съчетала с розово,но не ярко и то да ползваш два или повече нюанса на розовото.Правила съм го и стои много добре.На тези стени които не са в светлина слагаш по тъмния нюанс,а тези които са в светлина,слагаш по тъмното.Ефекта е страхотен,защото така цвета се оеднаквява и не се помрачава помещението Peace

Оле, вече тъкмо се отчаях че никой няма да пише по тая тема, а така имам нужда от идеи.
skorpi, знаеш ли, че мъжът ми предложи същото- с розовеещи стени, ама тогава що за мека мебел ще си избера, какъв цвят?- изобщо не мога да си го представя иначе звучи супер интересно.
 Рзабира се умирам си и от ужас да не се окажем със стени като в  будоар, ако не оцелим правилното съотношени на розовото newsm78, обаче определено ще си помисля върху тази идея.
 The Sun ,мислих за пясъчно, ама много обикновено някак ще стане... то и аз съм една хем да е оригинално, хем да е безопасно от към цвят.. искам и онова.... в .... и душата в рая , а то не може Joy

А, забравих да кажа, че ламината е светъл и прилича на дюшеме, бледо кремаво и малко изтрито стои...

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 19:30 от Jaly

# 6
  • Мнения: 634
светли тонове-слонова кост, избелен дъб, ванилия

# 7
  • Мнения: 13
МОЯТА ДНЕВНА Е ВЕНГЕ МОКА И...  ,а бе казваше се верджиния мока и  верджиния голд.Стените са жълти бледо де, а дивана светло бежов.Масата също е венге,а столовете бенге с бежова дамаска

# 8
  • Мнения: 1 546
Мебелите в хола ми са венге, цвета на стените е бледо охраво, дивана ми е комбинация между бежово и мръсно бяло...ха дайте ми идейка и на мен какви пердета да взема? newsm78 защото и аз си мисля, че малко едноцветно и бледаво взе да става...

# 9
  • Мнения: 781
И ние си поръчахме мебели за хола цвят венге а холовата ни е жълта а стените са сини и жълти една срещу друга , та незнам как ще изглежда всичко понеже само холовата пристигна а другите венгетата след седмица:)

# 10
  • Мнения: 7 474
Пробвай тук http://www.orgachim.bg/virtual/

Аз напоследък съм влюбена в кайсиевия цвят  :hug:201,202,203,204,205

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Според мен добре ще стои Номер 103,111,115,203

# 12
  • Мнения: 2 863
Ох, Лео, на тая страница здравето съм и взела от опити...ама май няма да посмея с розовото и сигурно пак  щетръгна към някакъв по топъл  цвят,а  и ще съм по свободна после да избирам диваните...
Абе хем ми се иска хем не ми стиска, и понеже това не е много мой стил, аз съм  по по- артистичните неща, шаренийка да има и това ми е голямо предизвикателство....
Исайкова, и аз за нещо като 203 и си мисля newsm78

# 13
  • Мнения: 7 474
203 е много приятен и нежен цвят - харесвя ми много Peace

А кой би избрала ти без да мислиш ?  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 324
Със светли стени да има контраст, у нас в хола мебелите са венге, а стените жълто Peace

И у нас е така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт