За цигарите

  • 3 420
  • 111
  •   1
Отговори

Анкета

Пушите ли

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 24 окт 2006, 16:36

  • Мнения: 132
Към  дамите ,които са се преборили с вредният навик-моля споделете как преборихте увеличилия се апетит Cry

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не пуша вече 1 год и 1 месец.Отказах ги с табекс и много много инат.Гордея се че се отказах въпреки че качих килца.

# 2
  • Мнения: 2 386
Аз намалих цигарите драстично...от кутия на ден стигнах до кутия на.....2-3 месеца  Simple Smile
Ще ви дам една интересна идея,която ми помогна хем да ги спра,хем да не се храня много-използвах момента,когато бях болна от грип и без апетит,за да ги спра.Така организмът по-лесно привиква,а и не изпитвах глад-само постоянна жажда от температурата..Не че казвам да се разболявате  Embarassed ,просто това е едно наистина лесно решение! Късмет!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не пуша!

# 4
# 5
  • Мнения: 565
Отказах го преди повече от 3 години. Качих 2-3кг, но така съм по-хубава.  Mr. Green  Heart Eyes
Увеличеният апетит е само временно явление.
Altruism, между другото аз ги спрях когато се разболях от ангина и после се оказа че не е толкова трудно да продължа без цигари, дори след като оздравях. Разбирам те.   bouquet

# 6
  • Мнения: 891
Пуша  Crazy По 1 кутия на ден

# 7
  • Мнения: 5 299
Пуша  Crazy По 1 кутия на ден
по 2 на ден Embarassed

# 8
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз по 1 кутия на ден.Нямам никаква воля,за да ги откажа. Tired

# 9
  • Мнения: 1 316
Половин кутия Tired

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Отказах ги Flutter с Табекс, от третия път, но успях! Вече повече от 3 месеца не пуша и съм много доволна от себе си. Grinning Само килограмите малко се качиха, ама ще го преживея.

# 11
  • Мнения: 766
Пуша, но доста ги намалих - от кутия - кутия и половина на ден стигнах до кутия за 2-3 дни  Embarassed
Пак е доста де, но ще ги намалявам още  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 101
Не съм пушила откакто разбрах, че съм бременна, т.е от година и 2-3 месеца. Страшно ми се допушва понякога  ooooh!

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
По принцип не пуша!
А откакто забременях вече не мога да понасям цигарен дим изобщо!

# 14
  • Мнения: 253
Не съм пушила откакто разбрах, че съм бременна, т.е от година и 2-3 месеца. Страшно ми се допушва понякога  ooooh!
Peace
Така беше и с първата бременност, ама докато спра да кърмя и пропуших пак! Инат, инат и пак инат е решението! Колкото до кг, по добре няколко отгоре, отколкото да се тровя с тия  цигари, а и на децата да им мириша!

Общи условия

Активация на акаунт