Търся си плодово-цветен парфюм

  • 1 635
  • 16
  •   1
Отговори
дами, препоръчайте ми някой хубав топъл плодово-цветен аромат - може и да е леко сладък. Доскоро ползвах Woman  на Hugo Boss но вече ми омръзна. Чух хубави отзиви за Rockin Rio - Escada, но незнам дали няма да е прекалено плодов. Искам да е нещо от типа на Ralph на R.Lauren примерно . Помагайте моля Praynig

# 1
# 2
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Happy Heart на Клиник е за мен такъв плодов, леко сладникъв и в никакъв случай тежък.

# 3
  • Мнения: 112
"Skin" на Trussardi - чудесен ненатрапчив, траен, искрящ и много красив плодово-цветен аромат  Heart Eyes

сещам се още за

"Twice" - Iceberg
"Exult" - Naomi
"Laguna" - Salvador Dali

# 4
  • Мнения: 636
ENVY ME на GUCCI smile3501

# 5
  • Мнения: 2 575
Може и NINA на Nina Richi - ябълково цветен - траен, на мен ми допада! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз си мисля за Nina като за плодово-цветен аромат.

# 7
  • Мнения: 1 243
http://www.donna.bg/product.php?id=91

На мен този ми е много любим,отговаря на желаната от теб категория за ухание,обаче си мисля,че е по-скоро летен парфюм. Иначе е много свеж и романтичен  Heart Eyes

# 8
  • Варна
  • Мнения: 472
Chance на Шанел !  Peace

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Хм, Шанса според мен не е плодов...нито особено цветист. Знам ли Thinking

Pleasures обикновения (не Екзотик) също отговаря на заданието; Yello Jeans е особено цветист също - фрезия и т.н.

# 10
  • Мнения: 132
    EXILT-NAOMI Heart Eyes                                              вече за 2ри път си взимам

# 11
  • Мнения: 927
Почти всички парфюми на Ескада са плодово - цветни, Pleasure Exotic  на Есте Лоудер, Amor Amor на Cacharel, на Bulgari също има интересни аромати.

# 12
  • Мнения: 2 575
Хм, Шанса според мен не е плодов...нито особено цветист. Знам ли Thinking


така си е - Шанс и за мен е твърде далече от истината за плодове и цветя  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 101
Според мен най-подходящ е "Skin" на Trussardi.

# 14
Според мен най-подходящ е "Skin" на Trussardi.
Много препоръки чух за него  Simple SmileОстава в крайния списък. Може ли само да ми кажеш какъв е ароматът - остър ли е или нежен? Траен ли е?
Благодаря ти

Набелязах си още няколко ваши предложения, които смятам да подуша, но като че ли фаворити са ми Skin, Incanto Dream и    Exult поне по описание. Шанелските аромати не ми харесват. Нина Ричи някак не ми пасва, но ще видим в магазина.
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         





Общи условия

Активация на акаунт