Ве4е сме на 2години,а все още......

  • 1 216
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
нямаме коса.!!!!!!!!!!Да имаме 4,5 см.и то доста рядка коса...Незнам това дали е за притеснение или не,моля каже те ми!!!!!!!!!!!






Румяна 09.07.2004г.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами всичко си е ген. Според мен не трябва да се притесняваш. На моя приятелка щерките са на 2,5 год. и нямат и 4,5 см.

# 2
  • Мнения: 3 537
Виж моята там долу,два пъти е подстригвана вече,но косата и  бързо расте.Моята коса също  расте бързо,явно е до ген. Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 6 173
Aз, до 3 години съм била така, пък сега си имам коса...пък и хубава и гъста ми беше преди да почна да я правя какво ли не Wink
Дъщерята също няма много, за сега.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 356
На моята пък отзад е къдрава и дълга, даже я постригвах, а отгоре е едно рехаво и като вдигна косата - един дълъг кичур в средата и отстрани мъх, все едно е оплешивяващ чичко. Чудя се да се притеснявам ли  Thinking

# 5
  • Мнения: 8 505
Ще порастне,няма къде да отиде.И на дъщеря ми косата расте много бавно и е доста слаба.Моята е била същата,но сега съм със сравнително гъста и много бързо разтяща коса.

# 6
  • Мнения: 2 757
Ще порастне,няма къде да отиде.И на дъщеря ми косата расте много бавно и е доста слаба.Моята е била същата,но сега съм със сравнително гъста и много бързо разтяща коса.
И ние сме на това дередже както се вижда от снимките. Но не се притеснявам. Е... той е мъж все пак, косата не му е най-важна  Wink

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ще порасне, къде ще иде, няма да остане без коса детето Peace.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен не е притеснително. Виждала съм много такива дечица.

# 9
  • Мнения: 14 133
Ще порасне, къде ще иде, няма да остане без коса детето Peace.
Peace

# 10
  • Мнения: 8
здравейте мамички!и аз несмятам за притеснителното това за косата,даже напротив,мисля че хора,който като малки нямат мн коса,като големи са също по малко космати  Laughing така че това е хубаво!поне аз така мисля.аз съм била с мн. гъста и черна коса като малка и сега не ме питай колко пари хвърлям за кола маски  Shocked

# 11
  • Мнения: 109
Петя74, Сигурно дъщеричката ти е със светла кожа/коса. Обикновено светлите коси израстват по-късно. Братовчедка ми беше без коса като малка, имаше само мъх, а после и изникна прекрасна гъста руса коса. Това е индивидуално. Аз пък не съм имала нито зъб до 1г и 6м...Какво от това, сега имам много здрави зъби. Според мен не се хаби да се притесняваш за подобни неща. За твое успокоение сподели с вашия педиатър на следващата консултация.

# 12
  • Мнения: 125
Тя е с тъмна кожа и коса!!!!!!!!Благодаря ви!!!!!!!! Hug

# 13
Ивет се роди с дълга черна коса. За 2м. окапа и след това не изникна. Чак на 1година почна да расте скоростно. Сега сме на 1.8 и сме с дълга къдрева коса. Дете без коса и зъби няма. Дъщеря ми е с осем зъба. Ходих на лекар.Но сега ни мъчат 4 кътника на веднъж. Така че СПОКО.

# 14
  • София
  • Мнения: 154
На моя приятелка детенцето е 3 месеца по-голямо от моето и има съвсем рядка и тъничка косичка, около 5 см. Не мисля, че трябва да се притесняваш, това си е ген.

Общи условия

Активация на акаунт