ЖАЛКИ свалячи ли са българските мъже?

  • 3 826
  • 61
  •   1
Отговори
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жалък сваляч е Панайот. БГ мъжете са всякакви.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Ужасни" свалячи са нискоинтелигентните мъже. Аз на такива не обръщам внимание. Един интелигентен човек тактично "се пробва", когато вижда, че не става, тактично се оттегля.

# 3
  • Мнения: 3 562
Има и жалки свалячи - прочети темата за муньовците  Mr. Green

Панайот е толкова жалък, че ще си спестя коментара  Naughty

Иначе има и сладури  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 805
Българските мъже са страхотни.

# 5
  • Мнения: 239
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

Жалки свалячи са хомосексуалистите. Те не са мъже, даже и жени не са ами са си трети пол. Което си е Ве група при всички положения. Въпросът е абсурден, а логиката липсва.

Ако трябва все пак да се принизя дотам ще ти кажа кое що. Отговарям за моята среда - аз отрепки не познавам все пак. Представете си следната сцена всеки ден. Спира Мерцедес с лесен номер, от него излиза атлетичен балканец с обувки/ботуши от крокодайлска кожа, с дънки, колан от крокодайлска кожа, тясна блузка с шпиц яка, каубойска шапка, пръстени, гривни, ланци, над половин кило злато, часовник, Нокиа, чаровна усмивка, интелект, поне 30 книги в главата, поне 2 по 120 лева в джобовете, кредитни карти, карта за Хепи и Била. Идва към пичето, небрежно маха с Нокиата към компанията си, намига им и казва на девойката (задължително манекенка), че иска да играят заедно. Коя жена би отказала все пак, а?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
"Ужасни" свалячи са нискоинтелигентните мъже. Аз на такива не обръщам внимание. Един интелигентен човек тактично "се пробва", когато вижда, че не става, тактично се оттегля.

И моите впечатления са такива!
Повечето "свалячи" са скучни обаче!

# 7
  • Мнения: 5 299
Даааа, вмомента се сещам за работниците на строежа, от където минавам всеки ден на път за кухнята. Ами по-голяма селяния няма. Като прибавя и малоумниците, които ми налитат ежедневно на Кю и Скайп - думи нямам.

Не може да се сложат всички мъже под един знаменател естествено. На този въпрос не може да се отговори еднозначно.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

Жалки свалячи са хомосексуалистите. Те не са мъже, даже и жени не са ами са си трети пол. Което си е Ве група при всички положения. Въпросът е абсурден, а логиката липсва.

Ако трябва все пак да се принизя дотам ще ти кажа кое що. Отговарям за моята среда - аз отрепки не познавам все пак. Представете си следната сцена всеки ден. Спира Мерцедес с лесен номер, от него излиза атлетичен балканец с обувки/ботуши от крокодайлска кожа, с дънки, колан от крокодайлска кожа, тясна блузка с шпиц яка, каубойска шапка, пръстени, гривни, ланци, над половин кило злато, часовник, Нокиа, чаровна усмивка, интелект, поне 30 книги в главата, поне 2 по 120 лева в джобовете, кредитни карти, карта за Хепи и Била. Идва към пичето, небрежно маха с Нокиата към компанията си, намига им и казва на девойката (задължително манекенка), че иска да играят заедно. Коя жена би отказала все пак, а?

АЗ!  Sick

# 9
  • Мнения: 1 153
Всякакви ги има Naughty

# 10
  • Мнения: 288
   Ами свалячите , мисля, повечето са жалки.Има и готини свалячи, за наше щастие  Heart Eyes.Но повечето са като Пацко- нещастници някакви, прости и бедни църковни мишки.Ръсят изтъркани лафове и след 1 кола искат да им скочиш в леглото...Ама за една кола бива ли бе, то българките си знаят цената.И ако недай боже ги изръсиш повечко и им отсвириш, ако могат,ще те накарат да по......рнеш всичко , с извинение!  Simple Smile
   Но българските мъже- не свалячи-са  много готини! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
   ...нещастници някакви, прости и бедни църковни мишки.Ръсят изтъркани лафове и след 1 кола искат да им скочиш в леглото...Ама за една кола бива ли бе, то българките си знаят цената.И ако недай боже ги изръсиш повечко и им отсвириш, ако могат,ще те накарат да по......рнеш всичко , с извинение!  Simple Smile
   
hahahaЕй, умирам, като чета такива разсъждения.
Ако те почерпят по-солидно (със салата, ордьовър, основно ястие, десерт и питие) си готова, значи.  Joy Joy Joy
Друго си е да имаш цена...

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

 Коя жена би отказала все пак, а?
Aз, но не съм манекенка.
Има и жалки има и свестни, не може така лесно да се обобщи.
Много ми се струва, че един от жалките е горецитирания, но може и да греша, поне такава представа съм придобила от писанията му.

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
"Ужасни" свалячи са нискоинтелигентните мъже. Аз на такива не обръщам внимание. Един интелигентен човек тактично "се пробва", когато вижда, че не става, тактично се оттегля.

И моите впечатления са такива!
Повечето "свалячи" са скучни обаче!
И моите!  Peace  #Cussing out

# 14
  • Мнения: 288
   ...нещастници някакви, прости и бедни църковни мишки.Ръсят изтъркани лафове и след 1 кола искат да им скочиш в леглото...Ама за една кола бива ли бе, то българките си знаят цената.И ако недай боже ги изръсиш повечко и им отсвириш, ако могат,ще те накарат да по......рнеш всичко , с извинение!  Simple Smile
   
hahahaЕй, умирам, като чета такива разсъждения.
Ако те почерпят по-солидно (със салата, ордьовър, основно ястие, десерт и питие) си готова, значи.  Joy Joy Joy
Друго си е да имаш цена...
   Не си ме разбрала правилно, или аз нещо не съм го написала както трябва. Simple SmileСтава въпрос за свалячи, нали?Казвам ти как разсъждават свалячите(жалките) и как разсъждават жените, оставящи се да ги свалят.Пример: Лилянка си връща мерцедеса.И виж как съм завършила!
   Аз със свалячи не се занимавам. Grinning

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 19:54 от Black diamond

Общи условия

Активация на акаунт