Кога ви преведоха еднократната помощ?

  • 2 325
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 316
Днес отидох в общината да си получа дебитната карта и акта за раждане.
За мое учудване като проверих какво има в картата беше празна  Shocked
Очаквах да са ми превели поне еднократната помощ  Rolling Eyes

На вас забави ли ви се превода?
И майчинството и детските за септември на картата ли да чакам също или от работата ще ги взимам?

Май трябваше повече въпроси да задам като попдавах молбите  Embarassed

# 1
  • Мнения: 388
Подадох молба за еднократната помощ в края на миналия месец и днес си получих парите!

# 2
  • Мнения: 115
Единият месец подадох молбата за еднократна помощ и до края на следващия я получих, от пощата. На акта за раждане сложиха печат, че е получена. След това всеки месец си получавам майчинството от работата.

# 3
  • Мнения: 4 428
Около месец, след като подадох документите. Дадох сметка и ми ги преведоха по бънков път. Не съм се редила на опашки, за да си я взимам. Само мъжа ми се реди, за да подаде документите Mr. Green

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
След 20 тина дни ми я приведоха Peace!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 972
Не съм си я искала. Все не ми остава време от работа и тичане. Май ще им я харижа, има много по-нуждаещи се! Peace

# 6
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Около месец след като подадох документите, по банков път, заедно с детските. А майчинството - от работата всеки месец.

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За по-малко от месец ми я преведоха. Детските също ми ги превеждат всеки месец на картата, а майчинството си го взимах от работата.

# 8
  • Мнения: 409
Около месец след като подадох документите, по банков път, заедно с детските. А майчинството - от работата всеки месец.
И при мен е така . Peace

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
14 дена след, като подадох документите  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 160
единия месец подадох молба,и в края на следващия ми я приведоха,но при получаване на дебитната карта от банката ми казаха че е активна на следващия ден
 провери пак   Peace
 майчинските от фирмата се получават

# 11
  • Мнения: 1 146
Около месец след като подадох документите. Всичко накуп ми преведоха.

# 12
  • Мнения: 1 353
Родих на 04 март, а пароте ми преведоха около 25 май.

# 13
  • Мнения: 5 401
И моите пари ги преведоха след около месец!  Peace

# 14
  • софия
  • Мнения: 495
1 месец след като подадох документите ми ги преведоха парите Peace
А майчинството се взима от работодателя,не ти го превеждат от НОИ директно на теб,няма такава опция Wink

Общи условия

Активация на акаунт