Помогнете ми да спася мама

  • 4 023
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Скъпи приятели и приятелки от най- обичания сайт в България!
Попаднах на следното съобщение в един друг сайт и ви моля за 2 мин. внимание! Прочетете го, а ако събуди интереса ви, кликнете на сайта и се осведомете. Аз вече разпратих страницата чрез e-mail на всички мои познати в Бг и в чужбина, моля ви, направете и вие така. Нека да и помогнем да живее!

Пускам темата с уточнението,че не става въпрос за мен,а за едно момиче на моята възраст,което се опитва да спаси майка си.Тя се казва Мая Тошева.Случайно в моя форум попаднах на неин пост, в който молеше всеки който има възможност да дари някаква сума за операцията на майка и.В последствие благодарение на един потребител беше създаден и сайт с описание на проблема.

Това е сайта  http://www.save-my-mam.org/index.php

Вие ще си прецените дали да подкрепите инициативата и по какъв начин.Не мога на 100% да ви гарантирам за достоверността на изложения проблем,но аз искам да вярвам в хората и в добротата,така че лично аз заставам зад тази инициатива.Сложила съм банерче.За това пускам и тази тема тук.Всеки от нас е дъщеря или син,някои от вас са и родители и знаем какво е обич към най-скъпото ти.
По преценка на администраторите и модераторите темата може да бъде изтрита,ако смятате че има основание.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 108
Прегледах подробно цитирания сайт. Сайтът, между впрочем, е направен доста професионално и прегледно. Има подробна информация за заболяването на майката, както и сканирани документи във връзка с него- епикризи, решение на ТЕЛК, факс от болницата в Германия с офертата за операцията. Информацията се опреснява редовно. По последни новини от сайта, майката се е прибрала на 18.10 от Германия, където е била оперирана в клиника в гр.Аусбург. Семейството все още дължи 10 000 евро от общо 40 000 евро-цената на операцията и престоя. Също така, на майката е изписано лекарство, което струва 170 евро на месец.Това лекарство би помогнало да се избегне рецидив.
За себе си намерих достатъчно доказателства да смятам, че става дума за реална житейска трагедия. Преведох скромна сума на сметката на момичето. Тя ми написа много мил имейл, който също затвърди впечатленията ми, че историята със заболяването на майка й е истинска.

# 2
  • Мнения: 6 167
само страхотния сайт на това дете заслужава темата да се закове Peace

# 3
Толкова тежко ми става като вuждам страдание у хората,  Cry   но момичето наистина заслужава да бъде подкрепено.

# 4
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
sweetkids_mama, благодаря за труда и споделената с нас инфо!
Веднага превеждам пари, браво на дъщеря й- тази жена заслужава подкрепа!!!

Късмет и дано повече от нас се отзоват! Hug

# 5
  • Мнения: 5 265
Да пожелаем бързо оздравяване и да помогнем  Hug!

# 6
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 904
Знам какво е да се бориш отчаяно за живота на родител. Минах по този път точно, когато бях бременна. За мен обаче борбата просто нямаше шанс. Баща ми почина два месеца и половина след като се роди дъщеря ми.
Моля ви, повярвайте на това момиче. Не я познавам, но със сърцето си усещам, че написаното не е лъжа.
Нека й помогнем с каквото можем. Дори да е малко. Аз лично за себе си реших - ще преведа колкото ми позволяват финансите.

# 7
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Знам какво е да се бориш отчаяно за живота на родител. Минах по този път точно, когато бях бременна. За мен обаче борбата просто нямаше шанс. Баща ми почина два месеца и половина след като се роди дъщеря ми.
Моля ви, повярвайте на това момиче. Не я познавам, но със сърцето си усещам, че написаното не е лъжа.
Нека й помогнем с каквото можем. Дори да е малко. Аз лично за себе си реших - ще преведа колкото ми позволяват финансите.

Иска ми се да се присъединя към този постинг, особено като знам, че ситуацията е повтаряща се... ето какво писмо получих от Мая- дъщерята- на мейла си в отговор на скромният ми принос:

Zdravei Ani,
iskreno ti blagodarq za moralnata i finansova podkrepa koqto okazva6 na men i mama.6tastliva sam,4e ima hora koito ocenqt tova.Blagodarq za milite pojelaniq,te skoro 6te badat realnost,poneje sam bremenna v 6-ti mesec.Jelaq vi mnogo zdrave i uspehi vav vsqko na4inanie.Imeto vi skoto 6te bade dobaveno kam spisaka s dariteli.Pozdravi : Maia



Дами, момичето чака бебе!!!
Нека не го лишим от баба, да се оптитаме да помогнем! Hug

# 8
  • Мнения: 301
Вярвам, че ако повече хора са съпричастни, можем да помогнем!
Пожелавам от сърце успешен изход  Praynig

# 9
  • Мнения: 256
Искрено се надявам майката на Мая да се оправи и да се радва на своето внуче. И аз ще преведа колкото мога на сметката. Направете го и Вие! spoko

# 10
  • Мнения: 252
Вярвам, че ако повече хора са съпричастни, можем да помогнем!
Пожелавам от сърце успешен изход  Praynig
И аз се моля за нея преведох малка сума не ми позволяват вазможностите за пове4е

# 11
  • Мнения: 7 091
Прегледах сайта и ще пратя парички, но се чудех дали някоя майка, която е добре с английския не би помогнала на момичето да си оправи сайта, защото прави лошо впечатление с толкова много граматичнии правописни грешки. Аз самата бих го направила, но в момента нямам физическата възможност да отделя никакво време, защото се местим и малкия е болен.
АКо някой има свободното време- нека и пише! Peace

# 12
  • Мнения: 2 591
как ми се иска да няма страдание по този свят....

стискам палци и се моля за щастието на тези жени!

Общи условия

Активация на акаунт