Зъбки

  • 633
  • 11
  •   1
Отговори
Privet!
Iskam da pitam dali nyakoi ima problem kato raste zab4e izobshto da ne iska da yade.Ima li nyakakvi sirop4eta za apetit,koito da mi prepora4ate?
Nie v momenta piem Aprovit ni ne pomaga mnogo.
Kogato raste zab4e izobshto otkazva da yade. Na 11m e.


Привет!
Искам да питам дали някой има проблем като расте забче изобщо да не иска да яде.Има ли някакви сиропчета за апетит,които да ми препоръчате?
Ние в момента пием Апровит не ни помага много.
Когато расте зъбче изобщо отказва да яде. На 11м е.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 22:11 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Имам го същия проблем. Преди няколко дена проби първото зъбче, а 3-4 дена преди това не е яла нищо, само по няколко лъжички. Беше отслабнала доста.Ядеше само обикновени бисквити ,за да си чеше венците. Ще се оправи като пробие зъбчето, няма  смисъл от химии.
 

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 20:32 от MadGirl

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Нормално е да се намали апетита при растежа на зъбки. Ако пие АМ от шише още - давай повече, може и малко каша да сложиш. Също в този период обичат да гризкат, за да си чешат зъбките - може да дадеш коричка хляб, бисквитка.
За сиропчетата се посъветвай с педиатъра  Peace

# 3
  • Мнения: 1 448
Имахме 2 периода по 1 седмица в които пиеше мляко и ядеше по малко плодово пюре, щом не иска не го мъчи детето  Peace

# 4
  • Мнения: 694
Не знам дали при моето бебе е същия проблем, но от вчера отказва също да яде. Видимо се държи гладен, но когато му предложа млякото пищи и реве. Днес купих шише с каучуков биберон и да ти кажа в първия момент същата работа, но явно като усети по мека биберона го изяде цялото. Казаха ми, че при прокарване на зъби, когато ядат от биберон се натоварват венците и затова с каучуковия бил добро решение.

# 5
  • Мнения: 1 186
А пък ние още нямаме зъби и направо съм шашната вече #Crazy...няма хора без зъби ама нашите доста закъсняват

# 6
  • Мнения: 1 284
да и ние нямахме апетит само дъвчеше шишето и си чешаше зъбките сега вече яде малко повече Peace

# 7
  • Мнения: 226
И ние няма ме зъби smile3518

# 8
  • Мнения: 46 437
И при дъщеря ми имаше такива периоди, не знам дали са били свързани със зъбите, но давах мляко, минаваше за около седмица, не съм се опитвала да давам нещо за апетит или да настоявам за твърда храна  Peace

# 9
  • Мнения: 1 446
И при дъщеря ми имаше такива периоди, не знам дали са били свързани със зъбите, но давах мляко, минаваше за около седмица, не съм се опитвала да давам нещо за апетит или да настоявам за твърда храна  Peace
Напълно подкрепям мнението на Никол. Peace

# 10
  • Мнения: 6 461

Привет!
Искам да питам дали някой има проблем като расте забче изобщо да не иска да яде.Има ли някакви сиропчета за апетит,които да ми препоръчате?
Ние в момента пием Апровит не ни помага много.
Когато расте зъбче изобщо отказва да яде. На 11м е.

.
Мисля ,че е нормално когато никнат зъбки детенцето да няма апетит.В момента малкия ми син е така.Но мисля че детенцето е малко за както казваш ти -някакви сиропчета за апетит.

# 11
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 На нас пък сега ни мъчат зъбки още не са избили но ми гризе пръстите на поразия защото единствено те не падат на земята  Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт