Препоръчайте ми ортопед?

  • 10 882
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Здравейте дъщеря ми е на 1г.4м.Проходи на 1 годинка и уж всичко беше наред.Обаче от около 3 седмици забелязвам,че започна да стъпва на пръсти,а понякога и леко навътре и това ме притесни.Взех направление от GP-то за ортопед и сега се чудя накъде,а срока му тече, макар и едномесечен.
Около 2-ия месец на бебка ходихме при Драганов и той ни увери,че всичко е наред тогава.За него сега прочетох и малко отрицателни отзиви в смисъл,че си знае една песен и нея си я пее.
Кой друг детски ортопед при който сте ходили  и сте доволни бихте ми препоръчали?
Иначе да кажа,че е слагана в проходилка на 10 месеца около 2 месеца.Проходи на годинка и нещо.Преди това много е и пълзяла.Била е винаги с качествени обувки.Последно преди месец и купих едни пантофки на Dandy,носи ги около седмица,след което започна това стъпване на пръсти,може и да е случайно съвпадение!Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Д-р Алексиев от Горна Баня- 0889 23 81 90, но не работи с касата.

# 2
  • Мнения: 386
 Бих ви препоръчала един изключителен специялист Д-р. Драганов  (ортопед-травматолог)   поликлиника  ВМА каб.111   0898 50 30 10  Работи със здравната каса ....Много съм доволна....МНОГО ДОБЪР ДОКТОР.........   

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Проф. Владимиров - Горна Баня

# 4
  • София
  • Мнения: 11 658
За д-р Драганов ми е ясно,вече сме били при него.Искаше ми се да чуя отзиви и за други лекари като алтернатива на Драганов.
Не ми е ясно само ортопедите от Горна Баня не работят ли със здравната каса,напр. д-р Аексиев?Не ми е до 25-30 лева,но ми се иска да си ползвам направлението.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
НЕ може ли да се използва друг ортопед--примерно за възрастни.не може да не са запознати с подобни проблеми аз лично ,мога да препоръчам такъв работи със здравната каса.

# 6
  • Мнения: 1 805
Наш приятел ортопед, който за съжаление не е в БГ-иначе него щях да ти препоръчам, вчера точно препоръча негови колеги от Горна Баня
д-р Кехайов и д-р Стефанов
не знам координати обаче щото още не съм търсила такива, но в страницата на клиниката може да има
успех  Hug

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Наш приятел ортопед, който за съжаление не е в БГ-иначе него щях да ти препоръчам, вчера точно препоръча негови колеги от Горна Баня
д-р Кехайов и д-р Стефанов
не знам координати обаче щото още не съм търсила такива, но в страницата на клиниката може да има
успех  Hug
За Д-р Любо Стефанов ли става въпрос? Защото той наистина е много добър, но е специалист за гръбначен стълб, ако това те устройва

# 8
  • Мнения: 3 835
Здравей Ali&Meli, лично аз смятам, че е рано още да се притесняваш, но ти си знаеш, а и няма нищо лошо в един контролен преглед за твое успокоение. Извинявай, незнам дали е тука мястото, но прочетох на едно място, че говориш за някаква руска билка (облепиха). Би ли казала откъде си я купила и все още ли смяташ, че ви е помогнала?

# 9
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Д-р Ефремов, Горна баня. Работи със здравната каса.
Кабинетът се намира в една малка сграда зад Института по ортопедия, център Ортомед.
Там приемат и някои от изброените по-горе специалисти ортопеди.

# 10
  • Мнения: 1 805
Д-р Ефремов, Горна баня. Работи със здравната каса.
Кабинетът се намира в една малка сграда зад Института по ортопедия, център Ортомед.
Там приемат и някои от изброените по-горе специалисти ортопеди.

Точно д-р Ефремов е нашия приятел, ама не е в БГ и той ми препоръча другите двама.
Затова не съм ти го препоръчала.

За Д-р Любо Стефанов ли става въпрос? Защото той наистина е много добър, но е специалист за гръбначен стълб, ако това те устройва

Съжалавям ама не му знам първото име.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт