От кога може да се държи изправено детето?

  • 524
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте мами,
нашата хубавица иска все да е изправена и да вижда и пипа всичко. Аз често я държа изправена, а тя е здраво стъпила на крачетата си. Това страшно много й харесва . Повече от колкото да е седнала Hug
На скоро ми казаха, че не е добре за детето да се отпуска на крачета, понеже не били укрепнали и ще се изкривят. Сега не знам как да държа детето. Не може седнала, че е малка, на крачета не може - а тя изобщо не иска да лежи. Какво да правя  newsm78

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Същите сме,въобще не иска да лежи, надига се на лакти и иска да става.Ако не го вдигне никой- рев голям,а е едва на 3 месеца.

# 2
  • Мнения: 6 164
И на мен ми е интересно, откакто е в паяка от седмица стои изправен. Мен ме е шубе и за 1 седмица да е влизал в него 5 пъти, от които макс. за по 10 мин., а последните 2 дни е седял по 1 мин. Само опъва краката, не иска да седи, като го слагам в количката, изпъва краката и рита, само за да не седне, в мивката не мога да измия дупето, защото не ще да сгъне колената, а като го гушне някой седнал се изправя в него. И аз се чудя да не изкриви нещо  Rolling Eyes , поне взех обувки вчера, с които да не чупи глезените, че старите му бяха едни мекиии.  ooooh!

Детето ти е на около 6 мес. нали? Такова изчислих аз май.  newsm78 Зле съм с математиката Blush


Същите сме,въобще не иска да лежи, надига се на лакти и иска да става.Ако не го вдигне никой- рев голям,а е едва на 3 месеца.

Предполагам, че ти не го оставяш стъпил на крака?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт