Колко сигурно е да познаят пола?

  • 2 389
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте,
      Искам да знам колко вероятно е да познаят дали бебо е момченце или момиче-щом са казали пола- или да объркат?
     До месец-два трябва да приготвим детската,че ще имаме зимно бебе и сме в нова къща-няма как да не се подготвим по-рано-до ноември.Нали не е хубаво да спи в прясно боядисана стая.Знам,че може нещо неутрално,но...
      И ако не съм досадна-дайте идея за име-в двата варианта?Иска ми се на майчето-Теодора да прилича името,ако е девойка, ако е мъж-на татко-Цветан.Някакви производни?!?Просто да е хубаво името.
Всичко най-прекрасно на всички и БЛАГОДАРЯ! Wink

# 1
  • Мнения: 54
Аз ходих в София на триизмерен ехограф при д-р Мазнейкова и още в началото на 5 месец ми каза че ще е момиче и така и стана.А иначе на обикновен ехограф май много не могат да познават.

# 2
  • Мнения: 1 416
Полът на Маргарита го познаха. В седмия месец ми казаха, че ще имам момиче - то тогава не е много трудно да се различи, разбира се...  Grinning Гледаха ме на обикновен ехограф.
За имената, които искаш да избереш... На мен лично името "Цветан" ми харесва и мисля, че няма по-хубаво производно. "Теодора" също не е лошо и с буквичката "Т" ми се струва най-приемливо.  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 805
А иначе на обикновен ехограф май много не могат да познават.

Не е така  Naughty аз ходих само на обикновен и от началото на 5 месец ми казваха всеки път че е момче. Peace И момче се роди  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 019
и на мен ми позна,а за името харесва ми Теодора и Цветелин Peace

# 5
  • Мнения: 5 103
Ми на мене в края на 3 месец ми казаха 100% момиче на 3Д и познаха.

# 6
  • Мнения: X
Ами на обикновен преди 1.5месеца ми казаха девойка, а преди седмица Д-р Димитрова пак на обикновен му видя пишката newsm12, как да знам кой е познал а? Имам предвид, че тя е доста добър специалнист, но пък моето усещане беше толкова сигурно за обратното, че сега съм в пълно неведение, но все пак по скоро си мисля, че тя няма как да сбърка...
А за имената- Теодора е много хубаво с "Т", Тереза също, но не е толкова типично. А с "Ц"- ми харесва Цветомир.
Успех и усмивки желая.

# 7
  • Мнения: 46 434
На мен всички ми го познаха- двама на обикновен ехограф и един лекар на 3D. Ако специалистът е добър, апаратът не е от съществено значение  Peace
Мнооого рядко става грешка Sunglasses

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
И на мен ми познаха, малко късно обаче - чак към края на 7-ия месец видяха. До преди това все се криеше.
А то бебето отначало няма ли да спи при вас? Казваш, че искаш да не му мирише на боя в детската стая  newsm78
Направете я неутрален цвят - да е подходящо и за момче и за момиче. Така ако второто детенце /живот и здраве и желание/ е от друг пол няма да има нужда да сменяте цвета, а само да освежите  Wink Нещо в жълто или оранжево или зелено например на мен би ми харесало  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 334
отиди за по-сигурно на 3D,въпреки,че на мен с обикновен ехограф ми познаха пола в 6м.
За имената предлагам Цветомир,Теодора или Тамара

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
ами нищо не е на 100% докато не се появи бебчето Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 488
На 100% ще си сигурна като се роди , но все пак си зависи само от лекаря който гледа мене ме гледаха на съвсем обикновен в 5м беше сигурен че е момиче и така и стана , наскоро чух че имало лекари бъркат и на 3D

# 12
  • Мнения: 143
Според мен зависи кой го гледа. Моя док още в 17г.с. ми каза че е момче 100%, а и такава снимка ми извади, че и аз съм 100% сигурна. Много ясно си се виждат тестиси и всичко   Laughing , след това ходих и на 3Д и там потвърдиха  stork-boy е все още не се е родил младежа, но не мисля че ще има изненади. Все си мисля, че някои просто не са познавачи и се оправдават със: "сега се е завъртяло...; не се е обърнало подходящо" и т.н.
А именцата са много хубави, особенно Теодора  Wink

# 13
  • Мнения: 492
Въпреки всичко което казват,  според мен, няма 100% сигурност. Чувала съм много случаи, когато докторите са бъркали пола .... Бих те посъветвала да не бързаш със стаята, но ти си знаеш най-добре. Желая ти леко раждане и щастливо, здраво бебе !!!   bouquet

# 14
  • Мнения: 304
На мен един път ми казаха момче, но беше много рано към края на 4-я месец-след това все се крие. Нашата стая е в синьо и не смятам да сменям цвета дори и да е мома.
За имената Татяна много ми харесва и Цветомир Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт