Въпрос към брокерите на недвижими имоти...

  • 978
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 799
Баба ми и роднините й искат да продават имот и възложиха на мен (като най-компютърно грамотна) да им пусна обяви по вестниците и интернет.
Обаче ровейки из различните сайтове и вестници не успях да добия представа кои са най-вървежните/четените и съответно ефективни издания  newsm78
И искам да помоля брокерите и въобще хората, занимаващи си се с недвижими имоти да ме посъветват в кои сайтове и вестници да пусна обяви  Praynig
Става въпрос за София.
За сега съм се спряла на в. Софийски имоти, 24 часа и Труд, imoti.bg, www.imot-bg.net, www.imoti.net...
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 650
вестник софийски имот и imoti.net според мен

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Изброените са добре, да добавя само най-големият имотен сайт www.imot.bgPeace

# 3
  • Мнения: 799
Мерси, имот.бг не ми беше попадал...

# 4
  • Мнения: 4 555
Хм, явно са се променили нещата. Едно време само в imot.bg се търсеше, а сега гледам всякакви са се навъдили.

# 5
  • Мнения: 239
Баба ми и роднините й искат да продават имот и възложиха на мен (като най-компютърно грамотна) да им пусна обяви по вестниците и интернет.
Обаче ровейки из различните сайтове и вестници не успях да добия представа кои са най-вървежните/четените и съответно ефективни издания  newsm78
И искам да помоля брокерите и въобще хората, занимаващи си се с недвижими имоти да ме посъветват в кои сайтове и вестници да пусна обяви  Praynig
Става въпрос за София.
За сега съм се спряла на в. Софийски имоти, 24 часа и Труд, imoti.bg, www.imot-bg.net, www.imoti.net...
Благодаря предварително   bouquet

Добре си се ориентирала. Прави ти чест, че се опитваш да помогнеш на възрастни роднини. Това се нарича патриотизъм (ако сте българи) и родолюбие все пак.

Мислила ли си как да увеличиш състоянието на родата. На твое място не бих продавал. Замени имота срещу земи в Подуяне, който ще стане елитен Европейски квартал веднага след като се изпълнят 3 условия:

- България в Евросъюза
- Левски бие Барселона, Челси и Вердер
- Левски има повече успехи от чорбата

Можеш да си представиш какво ще стане около Герена - Централ Парк пасти да яде. Бих заменил имота с голям в Подуяне и бих подписал договор с банка за кредитна линия за строене на голф игрище и къщички, които да бъдат продавани на заможни футболисти от Левски, както и на руснаци, англичани и немци. Съдбата ти подава ръка и е време да дръпнеш напред с материала за да караш це ел ка, да носиш минимум роко бароко (максимум шанел), но и да имаш верту все пак.

# 6
  • Мнения: 518
Добре си се ориентирала - в-к Софийски имоти е наистина четен...Ние също рекламираме в него...За порталите, които си изброила - imoti.net  e наистина с добра посещаемост

# 7
  • Мнения: 799
Още веднъж благодаря на всички   bouquet
Жоро, съветът ти е безценен. Обаче второто условие (Левски бие Барселона, Челси и Вердер муахахахахахахахахахахаха) явно няма да се осъществи и смятам да изчакам да видя как ще се развият нещата в Борисовата градина.

# 8
  • Мнения: 349
Имоти нет, обяви бг ком, далавера бг, имот бг,пусни и обяви в Софийски имоти и в-к Позвънете
УСПЕХ

# 9
  • Мнения: 154
Напиши я и тук!
Не знаеш от къде ще дойде кандидат! Wink
А по темата-не продавай!!! Сега не е момента.Намери лицензиран оценител,който да оцени имота.Избягвай агенции които не са известни на пазара!!!

# 10
  • Мнения: 1 111
 Я кажете ми сега във връзка с темата, ще ли се вдигнат цените на имотите след като влезем  в ЕС или не ще?

# 11
  • Мнения: 13 512
Съдбата ти подава ръка и е време да дръпнеш напред с материала за да караш це ел ка, да носиш минимум роко бароко (максимум шанел), но и да имаш верту все пак.
Ей,Жороооо...уникален си, кефиш на макс, чедо,евалла ти прайм!И на табелите колко си чак... Аз в този форум влизам само теб  да чета.Как да не го обичаш тоя мъж!

# 12
  • Мнения: 596
Би ли споделила повече информация за имота   bouquet

# 13
  • Мнения: 799
Би ли споделила повече информация за имота   bouquet
Бих, но чакам да се уточнят за цени и т.н. условия. Не искам да пускам подвеждаща информация. Както казах, аз съм само компютърно-грамотния човек, който трябва да пусне обявата  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 56
за какъв имот става на въпрос? интересувам се за покупка.

Общи условия

Активация на акаунт