Tarsia detski nevrolog i fizeoterapevt v Sofia

  • 1 770
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте,
 Казвам се Каролина и съм от София. В момента живея при родителите си в Тел Авив и чакам с нетърпение да се прибера. Синът ми се казва Ерик и е на 3 месеца. Търся детски невролог и физеотерапевт,защото при раждането му поставиха диагноза Хипотония Ахил, което означава Слабост на мускулите. При него е изразено най-вече в мускулите на гърба. Тук ни правят изследвания и физиотерапия за установяване на причината, но засега няма резултат. Желанието ми е да продължа изясняването на състоянието му и развитието в къщи,и затова моля ако някои може да ми препоръча невролог, на първо място , и физиотерапевт за бебета.
 Благодаря ви предварително  bouquet

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 15:07 от iskrica_nadejda

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Не съм от София и не мога да те насоча, но комплексна помощ за детето си можеш да получиш например в болница Света София, това е сайта й http://www.cpcentresof-bg.com/bg/index.html/, а нейният директор, д-р Иван Чавдаров отговаря на въпросите на родителите в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19977.0(виж последните страници)
Надявам се да се включат майки от София, за да те насочат.
Желая успех на детенцето ти, а на теб сили да се справиш!

# 2
  • Мнения: 155
Здравей Каролина, значи когато аз търсих невролог за моят син ме насочиха към д-р Литвиненко в поликлиниката Към Института по детска педиятрия. казаха ми, че е най- добрия. Ние по друг проблем ходихме, но имаше там всякакви дечица. Дано да ти е от полза и да се оправите  по скоро.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
За детски невролог мога да препоръчам д-р Христова.

# 4
  • Мнения: 5 668
 FlutterМоже да се обърнеш към доц. Божинова в Детска неврология към УБ "Св. Наум" гр. София /това е на четвърти километър/ Успех! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
За медикаментозно лечение /не знам прави ли се/ доц. Божинова може би е добър избор. Иначе рехабилитация, гимнастика и други само в болница Света София. Там може би е най-добре да ви прегледа д-р Чавдаров

# 6
  • Мнения: 53
здравейте,
Аз от личен опит мога да препоръчам за детски невролог д-р Литвиненко към Детската университетска болница в София. Много съм доволна от отношението, а също и от професионализма му. Считат го един от най-добрите в тази област, викат го на консилиуми в други областни градове, като експерт. Той е сравнително млад лекар, но е прекрасно подготвен за всеки един въпрос, може да даде ценни насоки за лечението на сина ти.

# 7
  • Мнения: 2 232
И аз мисля, че в клиниката в Кр. поляна, ще получите възможно най-добрата рехабилитация за детенцето.Както и преглед при д-р Чавдаров.Успех Ви желая и пишете какво сте направили като си дойдете.

# 8
  • Мнения: 190
Аз водя сина ми при доктор Христова в Медицинки център Детско здраве.

# 9
  • Мнения: 4 451
Oт личен опит ти препоръчвам доц. Божинова Peace. При д-р Чавдаров не сме ходили, но наскоро прочетох книгата му "Проблемни деца" и съм очарована от информацията, която съдържа.

# 10
  • Мнения: 3 743
Аз също съм много доволна от доц. Божинова Peace и ти я препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт